Ankara'da tarihi eser kaçakçılarına operasyon! Ankara'da tarihi eser kaçakçılarına operasyon!

Bursa-Gemlik arasında sefer yapan 101 numaralı otobüste yaşanan olayda, iki kadın yolcu arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kadınlar, otobüs içinde saç saça baş başa kavga ederken, biri diğerine ağır hakaretler savurdu. Olay sırasında, kadınlardan birinin çocuğu ağlama krizine girdi. 

Otobüste Kadınlar Arasında Saç Saça Baş Başa Kavga! 

Olay, Bursa-Gemlik hattında seyahat eden 101 numaralı otobüste meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, iki kadın arasında başlayan sözlü tartışma, hızla büyüyerek fiziksel kavgaya dönüştü. Yolcuların şaşkın bakışları arasında kadınlar, birbirlerine saldırarak saçlarını çekti ve hakaretler yağdırdı. Kavga, kadınlardan birinin otobüsten inmesiyle sona erdi. 

Kavgaya tanık olan yolcular, olayın şokunu yaşarken, kavgaya karışan kadınlardan birinin çocuğunun ağlama krizine girmesi dikkat çekti. O anlar, otobüste bulunan bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi. 

Yaşanan bu olay, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Vatandaşlar, toplu taşıma araçlarında yaşanan bu tür olayların güvenlik sorunlarına dikkat çektiğini belirterek, yetkililerin bu tür durumlara karşı daha etkin önlemler alması gerektiğini ifade etti. 

Kaynak: İHA