Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde bulunan bir otobüs durağına asılan ilanda yazılanlar hayret ettirdi. İlanda, “Lise mezunu, lise terk ve ortaokul mezunu olup evlenmek isteyen dürüst ciddi bayanların aramasını önemli arz ederim” ifadeleri yer alırken, iki tane cep telefon numarasının yazıldığı görüldü.

Otobüs Durağındaki Ilan Görenleri Hem Şaşırttı Hem Üzdü (2)

Durakta otobüs bekleyen bazı vatandaşlar yazıyı şaşkınlıkla okurken, ilanın gerçekten eş bulmak için mi yoksa şaka amaçlı mı asıldığı akıllarda soru işareti bıraktı. Ayrıca ilandaki numaralara cevap verilmediği de öğrenildi.

Bayram öncesi bankalardan faizsiz kredi müjdesi! Yetişen alacak Bayram öncesi bankalardan faizsiz kredi müjdesi! Yetişen alacak

Otobüs Durağındaki Ilan Görenleri Hem Şaşırttı Hem Üzdü (3)

Bahattin Demirçalı isimli vatandaş, ilanı okuyarak durumun şaka olmasını ümit ettiğini belirtti. Demirçalı, “Bunu görünce insan üzülüyor. Telefon numarası da yazmışlar. Herhalde şakadır diye düşünmek istiyorum ben ya da birisi birisinden intikam almak için yapmamıştır inşallah. Eğer gerçekten bu kadar çaresizlikse ben üzüldüm” ifadelerini kullandı.

İHA