Bursa’da kağıt ve elyaf fabrikasında büyük yangın: Çevredeki evler tahliye edildi! Bursa’da kağıt ve elyaf fabrikasında büyük yangın: Çevredeki evler tahliye edildi!

İzmir'deki bir otelde korkunç bir olay yaşandı. Bir gün önce anneleri iki kardeşiyle otele gelen 14 yaşındaki Ege ve 12 yaşındaki Handan Uğraş, kaldıkları odada ölü bulunduğu öğrenildi. 

2 KARDEŞ ÖLÜ BULUNDU 

Olayın yaşandığı günün sabahında, annelerinin iki çocuğuyla birlikte eczaneye ilaç almaya gittiği, ancak daha sonra otele dönmediği ortaya çıktı.Korkunç olay, saat 23.00 sıralarında Konak ilçesi Basmane semti 1296 Sokak'ta bulunan bir otelin birinci katında meydana geldi. Çiçekçilik yapan G.U., 21 Haziran Cuma akşamı 5 çocuğundan 4'ü ile birlikte otele geldi. Geceyi burada geçiren G.U., sabah saatlerinde iki çocuğunu yanına alarak eczaneye ilaç almaya gitti ve daha sonra otele geri dönmedi. Ege ve Handan Uğraş ise otelde kaldı. Ege Uğraş'ın, öğle saatlerinde otelin ortak lavabosunu kullanmak için giriş katına indiği ve bir süre sonra tekrar odasına döndüğü bildirildi.  Resepsiyon görevlisi Z.Ö., saat 23.00 sıralarında odaları kontrol etmek için yukarı çıktı. Z.Ö., ailenin odasını kontrol ettiğinde Ege ve Handan Uğraş'ı hareketsiz bir şekilde yatakta yatarken buldu.

Kaynak: MYNET