OSB BU HAFTA DÜZENLENECEK SEMİNERLERİ AKTARDI

Bu haber 24 Kasım 2020 saat 8:00 'de eklendi.

Polatlı Organize Sanayi Bölgesi’nin yaptığı paylaşımda,  “Bu hafta Türkiye odalar ve borsalar birliği (tobb) tarafından internet üzerinden düzenlenecek programlar belirlendi” Başlığı adı altında düzenlenecek Seminerler aktarıldı.

Akatarılan bilgide, “KOBİ’ler İçin Kamu İhalelerinde Güncel Gelişmeler Bilgilendirme Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden) 25 Kasım 2020 Çarşamba – Saat: 14.00 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Kamu İhale Kurumu Başkanı Hamdi Güleç’in katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan seminerde kamu ihalelerindeki güncel gelişmeler, Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) kullanımı, ihalelere katılım ve teklif verme süreçleri, ihalelerde yerli isteklilere ve yerli malına sağlanan avantajlar, e-ihale, e-eksiltme ve e-şikayet uygulamaları anlatılacak olup, seminer sonunda KOBİ’lerin konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.”

TÜBİTAK AB UFUK2020 YEŞİL MUTABAKAT ÇAĞRISI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

TÜBİTAK AB Ufuk2020 Yeşil Mutabakat Çağrısı Bilgilendirme Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden)26-27 Kasım 2020 – Saat: 10.00 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği organizasyonunda TÜBİTAK işbirliğinde internet üzerinden gerçekleştirilecek olan seminerde Avrupa Birliği’nin iklim değişikliği politikaları çerçevesinde KOBİ’lere, sanayicilere, üniversitelere, araştırma merkezlerine ve STK’lara yönelik olarak toplamda 1 Milyar Avro bütçeli hibe programı olan Ufuk2020 Yeşil Mutabakat çağrılarının konu başlıkları, proje içerikleri, uygun maliyetler ve konsorsiyumlara katılım konuları anlatılacak olup, seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

E-TİCARETE E-KILAVUZ EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENECEK

E-TİCARETE E-KILAVUZ Eğitim Programı (Webinar – İnternet Üzerinden) 11 Kasım – 9 Aralık 2020 Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Kadın Girişimciler Forumu (Online – İnternet Üzerinden) 23-24-25 Kasım Avrupa Birliği’nin sağladığı mali destekle Birliğimiz ve “Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği” (EUROCHAMBERS) işbirliğinde yürütülmekte olan “Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD)” projesi kapsamında 23-25 Kasım 2020 tarihlerinde “Kadın Girişimciler Forumu” etkinliği online toplantı platformunda gerçekleştirilecektir. Katılımcılarımıza önemle duyurulur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.