Ezgi Gözeger'in eşi Onur Özmemiş kimdir? Ezgi Gözeger boşandı mı? Ezgi Gözeger'in eşi Onur Özmemiş kimdir? Ezgi Gözeger boşandı mı?

Haber Global'de her Çarşamba saat 20.30 Kayıt Altında programını sunan Saynur Tezel ve Onur Tan hakkında arama motorlarında araştırmalar yapıyor. Saynu Tezel sunduğu haberler ile sık sık izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Peki, Onur Tan kimdir? Onur Tan'ın eşi Saynur Tezel kimdir?

Onur Tan kimdir?

Onur Tan ile Saynur Tezel hakkında yasak aşk dedikoduları ortaya çıkmıştır. Saynur Tezel daha sonrasında Ali Özgentürk ile ayrıldı. Onur Tan ve Saynur Tezel daha sonrasında evlenmiştir.

Saynur Tezel kimdir?

4 Mart 1968'de Ankara'da doğdu. İlk, orta ve orta öğrenimini T.E.D.'de tamamladı. Ankara Koleji'nde okuduktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden "Onur Öğrencisi" derecesiyle mezun oldu. Üniversiteden sonra bankacılık ve pazarlama alanlarındaki deneyimleriyle iş hayatına başladı. Kendi deyimiyle "1. Körfez Savaşı onun kariyer arayışını sona erdirdi. Savaş sırasında CNN International'ın gerçekleştirdiği yayınlarla, bu sayede elde edilen iletişim ve televizyon gazeteciliğinin "geleceğin yetenekleri" olduğuna inandı. " ve 1992 yılında bu yönde bir arayışa başlamıştır. Türkiye Projeniz NBC veya BBC tarafından yayınlanıyorsa seçilen TV kanalı, ATV'nin kuruluşundan 25 gün sonra yayına girecek olan kanal olarak tasarlanmıştır. 24 saat açık televizyon kanalıdır. Bir saatlik haber kanalı Ona güvenirse canı yanar. Röportaj köşesini saha muhabiri ve program yapımcısı-sunucu olarak yazdı.

1996 yılında kendisine Türkiye'nin ilk sürekli haber kanalı projesi teklif edilince ATV'den ayrılarak NTV'nin kurucu ekibinde yer aldı. 1996 ve 2001 kanallarından önce program aktif edilecek ve program kurulacaktır. NTV programları arasında 1 Ekim 2001 tarihine kadar yayınlanan Haber 20 (Ana Haber Bülteni), beş yıl içinde birçok kez "En Popüler Ana Haber Bülteni" seçilmiştir.

1999-2002 yılları arasında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema-Televizyon bölümü son sınıflarında canlı yayın gazeteciliği, topluluk önünde konuşma, müzakere tekniği ve diksiyon-fonetik konularını kapsayan "Sözlü Eğitim" dersini verdi. 2001 yılı sonunda NTV'den ayrılarak Türkiye'nin ikinci büyük haber kanalı CNN Türk'e katıldı. Süre 19.00'a kadar sürecek. Kanalınız olsa bile SKYTürk'ün editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendiği "BUGÜN" adlı bir program hazırlandı. Bir yıl sonra SKYTürk Haber'in direktörlüğüne getirildi.

2012 yılı sonlarından 2012 yılı sonuna kadar, Haziran 2018'e kadar hafta içi her gün saat 15.00-18.00 arasında CNN Türk'te günlük program hazırladı ve sundu.

Saynur Tezel'in Şubat 2019'da katıldığı Haber Global'de hazırlayıp sunduğu ve her gün 15.00-18.00 saatleri arasında burada gösterilen “Günün Nabzı” kuşağı Magazin Gazetecileri (MGD) tarafından programlanıyor. ) 25'te. Altın Lens Ödülleri'nde "Yılın En İyi Gündüz Haber Programı" seçildi.

Saynur Tezel ayrıca Çarşamba günleri saat 20.30'da Haber Global'de “Kayıt Altında” tartışma programını sunuyor.

Saynur Tezel (Tan), Onur Tan ile evli ve Simay adında bir kız çocukları var.