Servet Alibekiroğlu kimdir nerelidir? Servet Alibekiroğlu neden istifa etti? Servet Alibekiroğlu kimdir nerelidir? Servet Alibekiroğlu neden istifa etti?

Beşiktaş'ta kongre heyecanı devam ederken Beşiktaş başkan adayı Hasan Arat'ın yönetim listesinde  yer alan Onur Göçmez kimdir? Onur Göçmez kaç yaşında nereli? Onur Göçmez ne iş yapıyor mesleği? İşte Göçmez hakkında merak edilen detaylar...

Onur Göçmez kimdir?

Onur Göçmez, Türkiye'nin önde gelen lojistik şirketlerinden Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanıdır. Onur Göçmez, lojistik sektöründe 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir ve Arkas Lojistik A.Ş'nin büyümesinde ve başarısında önemli bir rol oynamıştır.

Onur Göçmez, 1977 yılında İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. İş hayatına 1999 yılında çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri sektöründe başlayan Onur Göçmez, 2003 yılından itibaren lojistik ve nakliye sektörüne geçmiştir. Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş Teftiş Kurulu Başkanlığında müfettiş olarak ve CEVA Lojistik A.Ş'de İstanbul Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır.

2012 yılında Arkas Lojistik A.Ş'ye katılan Onur Göçmez, burada sırasıyla Operasyon Müdürü, Filo Yönetim Müdürü, İstanbul Bölge Müdürü ve Ulaştırma Hizmetleri Türkiye Müdürü olarak çalışmıştır. 2015 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Onur Göçmez, aynı zamanda Arkas Lojistik Grubunun İnsan Kaynakları, Güvenlik ve İdari İşler fonksiyonlarının strateji ve icrasından sorumlu olmuştur.

2017 yılında Arkas Lojistik A.Ş'nin Genel Müdürü ünvanını alan Onur Göçmez, 2020 yılında ise Arkas Lojistik A.Ş'nin yurtiçi ve yurtdışı şubeleri, merkezi departmanları ve İcra Kurulu'nun yönetiminden sorumlu olarak İcra Kurulu Başkanı / CEO pozisyonuna getirilmiştir.

2023 yılında ise Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı olarak atanmıştır. Onur Göçmez, evli ve üç çocuk babasıdır. Aynı zamanda Trendyol 1'inci Lig'de mücadele eden Bandırmaspor'un eski başkanlarından biridir.

Kaynak: HABER MERKEZİ