Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, İstanbul’un Kağıthane ilçesinde uyuşturucu operasyonu sırasında uzun namlulu silahlarla ateş açılması sonucu şehit olan polis memuru Hakan Telli için başsağlığı mesajı yayınladı.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İstanbul Kağıthane’de gerçekleştirilen operasyonda şehit düşen kahraman polis memurumuz Hakan Telli’ye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun." İfadelerine yer verdi.

Keçiören Belediyesi eğitime önem veriyor: Bir okula daha laboratuvar sınıfı ve kütüphane kazandırıldı Keçiören Belediyesi eğitime önem veriyor: Bir okula daha laboratuvar sınıfı ve kütüphane kazandırıldı

Ne olmuştu?
Kağıthane’de yapılan uyuşturucu operasyonu'nda şahısların uzun namlulu silahlarla ateş açması sonucu olay yerinde polis memuru Hakan Telli şehit oldu. Daha sonrasında PÖH'ün destek verdiği operasyonda ateş açan 4 kişiden 3'ü sağ birisi ölü olarak el geçirildi.
Öntaş'tan başsağlığı mesajı!
Şehit Polis Hakan Telli kimdir, kaç yaşında?
Hakan Telli Aslen Tokatlı olan şehit polis Hakan Telli, meslek hayatına 2007 yılında İzmir'de başladı. İstanbul'da görev yapan bir polis memuruydu. Kağıthane operasyonunda eve saldıran saldırganların uzun silahlarla karşılık vermesi sonucu Hakan Telli şehit oldu.
HABER:ARDA ÖZDEN