One Piece'ın anime ve manga macerası son akte doğru ilerlerken, Netflix uyarlaması kendi yolunu çiziyor. İlk sezonu büyük ilgi gören dizi, ikinci sezonu için kolları sıvadı ve yeni (spoiler içerikli) oyuncu seçimi detayları ortaya çıktı.

Dikkat! Aşağıda Netflix'in One Piece 2. sezonu için spoiler içerik yer almaktadır.

One Piece hayranları çevrimiçi dedektiflik yeteneklerini konuşturarak, Netflix'in yeni oyuncu seçimi detaylarına ulaştı. Rapora göre, ikinci sezona dahil olacak toplam yedi yeni karakter var. Bu karakterlerden bazıları sürpriz olsa da, One Piece takipçileri Prenses Vivi'nin kadroda yer alacağını tahmin edebilirlerdi.

Oyuncu seçimi detaylarına göre, Vivi rolü için "17-20 yaşlarında, Orta Doğu/Kuzey Afrika veya Güney Asyalı kadın" oyuncu aranıyor. Arabasta krallığının yapısı düşünüldüğümüzde, bu seçim oldukça mantıklı. Çöl bölgelerinin Orta Doğu'dan esinlenen simgeleri nedeniyle, One Piece bu bölgeyi temsil edebilecek bir oyuncu arıyor.

Diğer oyuncu seçimlerinden Robin'in de ufukta olduğu anlaşılıyor. Bu önemli karakter, One Piece hikayesinde kilit bir figür ancak Arabasta hikayesinde Miss All Sunday olarak tanınıyor. Netflix, 20-39 yaş aralığında Hispanik/Latino bir kadın oyuncu arıyor. Elbette Nico Robin, Arabasta hikayesinden çok daha fazlasında yer alacak çünkü şu anda Luffy'nin mürettebatının bir üyesi.

Seçim detaylarında yer alan diğer roller Smoker, Tashigi, Mr. 5, Crocus ve Miss Valentine. Bu listede Crocus sürpriz olarak görülebilir ancak bu karakter Reverse Mountain bölümünde karşımıza çıkmıştı. Crocus, Straw Hat ekibini Laboon balinasının midesinden kurtaran ve Nami'ye Grand Line'a giden yolda rehberlik edecek bir hediye veren kişidir.

Bir Baba Hindu filmi Hindistan'da mı nerede çekildi? Bir Baba Hindu filmi oyuncuları ve konusu Bir Baba Hindu filmi Hindistan'da mı nerede çekildi? Bir Baba Hindu filmi oyuncuları ve konusu

Netflix'in One Piece uyarlamasının çekimlerinin bu yaz başlayıp, 2025'te yayınlanması bekleniyor. Dizinin ilk sezonunu henüz izlemediyseniz, şu anda Netflix'te mevcut.

One Piece Dizisinin Özeti:

"Monkey D. Luffy çocukken, korsan 'Kızıl Saçlı' Shanks'ın hikayelerinden ilham alarak kendisi de bir korsan olmak ister. Ancak Luffy kazayla Gum-Gum meyvesini yer ve lastik gibi esneyebilme gücünü kazanır fakat bir yan etkisi olarak bir daha asla yüzemez! Yıllar sonra hâlâ korsanlar kralı olma hayalini kurarak macerasına atılan Luffy, yanına kimseyi almadan sadece bir kürek teknesiyle dünyanın en büyük hazinesi olduğu söylenen efsanevi 'One Piece'ı aramaya çıkar..."