ÖNDER YANMAZ STK’LARLA TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

Bu haber 21 Ağustos 2021 saat 5:00 'de eklendi.

Ankara’daki muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları artık Ankara Büyükşehir Belediyesi ile daha rahat iletişime geçebiliyor. Büyükşehir Belediyesi sorunların çözümü noktasında muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları ile birebir bağlantı kurarak kısa sürede sonuca ulaşıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Dairesi Başkanı ve Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürü Polatlılı hemşehrimiz Önder Yanmaz’da bu konuda birçok çalışma yürütüyor ve ilçe ilçe gezerek muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geliyor. Yanmaz, bu kapsamda Polatlı’ya gelerek Polatlı Ticaret Odası, Polatlı Ziraat Odası ve Ankara Pancar Kooperatifini ziyaret etti.

YANMAZ: POLATLI TARIM AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR ŞEHİR

Polatlı Ziraat Odasını ziyaret ederek Başkan Zekai Köseoğlu ile görüşen Yanmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal kalkınma projeleri kapsamında Polatlı’da gerçekleştirilebilecekler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Yanmaz, “Polatlı tarım açısından sadece Ankara’nın değil tüm Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri. Bu yıl kuraklık nedeniyle sıkıntılı bir yıl oldu. Polatlı’da da bu kuraklık nedeniyle bir zarar yaşandı. Büyükşehir Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Mansur Yavaş kırsal kalkınmaya çok önem veriyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınmayı sağlamak amacıyla tohum, gübre ve hayvan desteği veriliyor. Polatlı Ziraat Odası Başkanımız Zekai Köseoğlu ile kırsal kalkınma için neler yapabiliriz hakkında görüş alışverişinde bulunduk.” dedi.

KÖSEOĞLU: BÜYÜKŞEHİR KIRSAL KALKINMAYA ÖNEM VERİYOR

Önder Yanmaz’a ilgisinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür eden Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu, “Ankara Büyükşehir Belediyesi kırsal kalkınma konusunda büyük destek veriyor. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Dairesi Başkanı ve Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürü Polatlılı hemşehrimiz Önder Yanmaz’da bu konuda bizimle sürekli iletişim halinde. Kendisine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YANMAZ, BIYIKOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Önder Yanmaz daha sonra Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifini ziyaret ederek Başkan Muhittin Bıyıkoğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi. Genel kurul ile yeniden Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı seçilen Muhitti Bıyıkoğlu’na hayırlı olsun dileklerini ileten Yanmaz, “Geçtiğimiz haftalarda yeniden Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığına seçilen Muhittin Bıyıkoğlu’na bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi. Ziyaret için teşekkür eden Bıyıkoğlu, kooperatif çalışmaları ve yapılabilecekler hakkında Yanmaz’a bilgi verdi.

TİCARET ODASI POLATLI İÇİN ÖNEMLİ BİR KURULUŞ

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ile de bir görüşme gerçekleştiren Önder Yanmaz, “Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ın bayrağını taşıyarak birebir görüşme gerçekleştiriyoruz. Polatlı Ticaret Odası da Polatlı için önemli hizmetler sunan bir kuruluş. Başkan Ulvi Sakarya’da Polatlı için çok önemli ve şehre değer katacak projeler üretiyor. Kendisiyle fikir alışverişinde bulunmak amacıyla ziyaret gerçekleştirdik.” dedi.

SAKARYA: ZAFERİN 100. YILI İÇİN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği bağlantının çok önemli olduğunu belirten Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, “Mansur Yavaş göreve geldiği günden beri sivil toplum kuruluşları ile olan ilişkilere verdiği önem gerçekten çok önemli. Polatlılı hemşehrimiz olan Ankara Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Dairesi Başkanı ve Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürü Önder Yanmaz’da bu konuda sürekli bizimle iletişim halinde. Sakarya Zaferi’nin kutlamaları için de bilgi alışverişinde bulunduk. Bu yıl Sakarya Zaferi’nin 100. yılı olması nedeniyle kutlamalar bir önceki olanlara göre daha büyük önem arz ediyor. Hem belediyemiz hem de Ankara Kent Konseyi olarak bu konuda sürekli görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Hemşehrimiz Önder Yanmaz’a ziyaretinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.