Televizyon izleyicilerinin yakından tanıdığı ünlü ismin hayatını kaybetmesi sonrası gündemde o sanatçı hakkında da sorular soruldu. Ömer Karanlık kimdir kaç yaşında öldü? Aldatmak'ın Numan'ı Ömer Karanlık neden öldü hastalığı neydi? tarzı soruların cevaplarını detaylı olarak sizler için cevaplandırdık. İşte soruların cevapları haberimizde 

Aydemir Akbaş yaşıyor mu? Aydemir Akbaş öldü mü? Aydemir Akbaş hasta mı, sağlık durumu nasıl? Aydemir Akbaş yaşıyor mu? Aydemir Akbaş öldü mü? Aydemir Akbaş hasta mı, sağlık durumu nasıl?

Ömer Karanlık kimdir kaç yaşında öldü?

Usta sanatçı Ömer Karanlık, 1958 yılında doğmuştur. Karanlık; Şevkat Yerimdar, Hayat Devam Ediyor, Çakallarla Dans 2 ve Muhteşem Yüzyıl başta olmak üzere, çok sayıda projede rol alıp ismini duyurmuştur. 65 yaşındaki sanatçının bir diğer rol aldığı yapımlar ise şunlardır: Alman Kuzusu, Baba, Leylifer, Gibi, Kırmızı Oda, Söz, ve Aldatmak yer alıyor.

Aldatmak'ın Numan'ı Ömer Karanlık neden öldü hastalığı neydi?

Perşembe akşamlarının sevilen yapımı Aldatmak dizisinde usta sanatçı Ömer Karanlık'ın ölümü sevenlerini yasa boğdu. 65 yaşındaki sanatçı, geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldı. 

Ömer Karanlık'ın cenazesi nereye defnedildi?

Sanatçının cenazesi, 19 Kasım tarihinde ikindi namazına müteakip Esenyurt Yeni Mezarlık'ta defnedildi.