Ömer Şule kimdir? Ömer dizisi Şule kimdir gerçek adı ne? Star Tv’nin Ömer dizisinin başrolünde oynayan Şule kimdir? Ömer Şule gerçek adı ne? Ömer Şule karakterini oynayan Deniz Işın kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Deniz Işın kimdir? Deniz Işın'ın oynadığı diziler, Deniz Işın dizileri, Deniz Işın instagram hesabı, Deniz Işın hakkında bilgiler ve Deniz Işın sosyal medya hesapları:

Ömer Şule kimdir? Star Tv Ömer dizisi Şule kimdir?

Ömer dizisi yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Dizideki oyuncular ve karakterler de haliyle büyük ilgi çekiyor. Peki Ömer dizisi Şule kimdir? Ömer dizisinde Şule rolünde Deniz Işın karşımıza çıkacak.

Ömer Dizisi Şule kimdir? Ömer dizisi Şule gerçekte kimdir?

Star Tv’nin Ömer dizisinin karakterlerinden birisi olan Şule rolünde Deniz Işın'ı izleyeceğiz. Ömer dizisi yeni sezon oyuncuları arasında yer alan Deniz Işın, Ömer Şule rolünü oynuyor.

Deniz Işın kaç yaşında?

Şule rolünde izleyeceğimiz Deniz Işın 31 yaşında. Deniz Işın 1992 yılında İzmir’de doğdu.

Deniz Işın nereli

Şule karakterini canlandıran Deniz Işın İzmir’de doğdu. Güzel oyuncu aslen İzmirli.

Deniz Işın ne mezunu, hangi okulu bitirdi?

Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden başarıyla mezun olduktan sonra, akademik deneyimini Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği'nde tamamladı.

Deniz Işın sevgilisi

Daha önce Burak Deniz ve Oktay Çubuk gibi isimlerle sevgili olduğu iddia edilen Deniz Işın, onlarla sadece arkadaş olduklarını açıklamıştı.

Deniz Işın hangi dizilerde oynadı?

Televizyon ekranlarında Deniz Işın ilk olarak Fox Tv’nin Her Yerde Sen dizisinde oynadı. Ayrıca 2019 yılında Netflix’in Atiye dizisinde oynadı. Exxen’deki Leyla ile mecnun dizisinde Leyla karakterine hayat verdi. Sefirin Kızı dizisinde Doktor Sahra rolünü canlandırdı. En son Dokuz oğuz ve Bizden Olur Mu dizilerinde rol almıştı.

İnternet dizileri:

  • 2019 Atiye

  • 2020 Eee Sonra? / Deniz

  • 2021-2023 Leyla ile Mecnun / Leyla

  • 2022 Bizden Olur Mu? / Deniz

  • 2023 Dünya Bu / Melis

Deniz Işın sosyal medya hesapları

@deniz.isin

Kaynak: HABER MERKEZİ