2020 yılı ABD yapımı olan bu film devam serisi olarak ekranlara gelmekte. Başrollerinde Scott Adkins, Louis Mandylor gibi ünlüleri barındıran bu film aksiyon ve komediyi bir araya getiren türden. İzleyiciyi ekran başına kitleyip büyük beğeni almış yapıtlar arasındandır.

Peki, Ödeşme Zamanı 2 aksiyon filmi nerede çekildi? Ödeşme Zamanı 2 konusu ve oyuncuları? Sorularını sizler için bu haberimizde cevaplandırdık.

ÖDEŞME ZAMANI 2 KONUSU?

French ve Sue, borç tahsildarları olarak bilinen acımasız ikili, patronları Tommy'ye borçlu olanlara karşı en etkili yöntemi kullanırlar: kafatası çatlatmak, kemik kırmak. Ancak bu sefer, işleri Las Vegas'a kadar uzanır.

Patronları Tommy'nin borçlu olduğu kirli kumarhane sahibinden parayı tahsil etmek üzere French ve Sue, Las Vegas'a çağrılır. Ancak işleri hiç de kolay olmayacaktır. Sue'nun ahlaksız eski sevgilisi ve kumarhane sahibi ile uğraşırken, bir uyuşturucu baronu, ölen kardeşinin intikamını almak için French ve Sue'nun peşine düşer.

Bu aksiyon dolu hikayede, French ve Sue, sadece borç tahsil etmekle kalmayıp bir yandan da karşılarına çıkan tehlikelerle başa çıkmak zorundadır. Las Vegas'ın karanlık dünyasında geçen bu mücadele, kahramanlarımızın hayatta kalma savaşıyla izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

ÖDEŞME ZAMANI 2 OYUNCU KADROSU?

Yeni Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu kimdir kaç yaşında nereli? Yeni Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu kimdir kaç yaşında nereli?

Scott Adkins

Louis Mandylor

Vladimir Kulich

Marina Sirtis

Ski Carr

Mayling Ng

Josef Cannon

Jermaine Jacox