31 Mart yerel seçimlerinde CHP'den tekrar aday olan Mansur Yavaş, Ankara'da rakibi olan Turgut Altınok'a fark atarak tekrardan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Mansur Yavaş'ın eşi Nursen Yavaş Ankara'da doğduğu düşünülüyor. Kendisi hakkında net bir bilgi yoktur. Peki, Nursen Yavaş kimdir kaç yaşında? Mansur Yavaş'ın kaç çocuğu var? Mansur Yavaş'ın eşi ne iş yapıyor?

Eleni kimdir? Mehmed Fetihler Sultanı Eleni gerçek adı? Esila Umut kaç yaşında sevgili kim? Eleni kimdir? Mehmed Fetihler Sultanı Eleni gerçek adı? Esila Umut kaç yaşında sevgili kim?

Nursen Yavaş kimdir?

Mansur Yavaş'ın eşi olan Nursen Yavaş, Ankara'da doğduğu tahmin edilmektedir. Kendisi hakkında net bilgiler olmasa da lise mezunu olduğu düşünülmektedir. 1986 yılından beri Mansur Yavaş ile evlidir ve Armağan ve Çağlayan adında iki kızları vardır.

Nursen Yavaş ne iş yapıyor?

Nursen Yavaş'ın herhangi bir mesleği bulunmamaktadır. Ev hanımı olarak aile hayatına odaklanmıştır.

Nursen Yavaş siyasi alanda aktif mi?

Medyada çok fazla yer almasa da Nursen Yavaş, eşinin siyasi kariyerine önemli bir destek vermektedir. Özellikle seçim dönemlerinde Mansur Yavaş'ın yanında yer alarak ona destek olmaktadır. 2023 Genel Seçimleri'nde de eşine aktif bir şekilde destek vererek adından söz ettirmeyi başarmıştır.