Nur Viral kimdir? nereli? kaç yaşında? boyu kaç?

975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nur Viral, 48 yaşındadır. Nur Viral’in boyu 1,73 cm olup, 13 Mayıs günü doğmuş olması sebebiyle toprak grubu burçlarından biri olan Boğa burcudur. 

Kariyeri?

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra bir zaman sunuculuk eğitimi alan Nur Viral, yayın ve medya kariyerine 1993 yılında adım atmıştır. 1993 yılında yayın ve medya kariyerindeki ilk sunuculuğunu çeşitli radyo kanallarında yapmıştır. Tatlıses TV’de uzun yıllar boyunca Hayat Ağacı adlı programın sunuculuğunu üstlenen Nur Viral, böylelikle Türkiye’nin ilk sağlık sunucusu olarak hafızalara kazınmıştır. Viral, ilerleyen yıllarda sırasıyla Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Türkmax Gurme adlı kanallarda yayınlanan yemek ve sağlık programlarının sunuculuk görevini sürdürmüştür. Daha sonra Beyaz TV bünyesine transfer olan ünlü sunucu, halen Beyaz TV ekranlarında hafta içi her gün saat 11:00 ile 13:00 arasında yayınlanan Hayatta Her Şey Var adlı programın moderatörlüğünü yürütmektedir.

Evli mi? çocukları var mı?

CANLI İZLE - Esenler Erokspor - Anagold 24 Erzincanspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? CANLI İZLE - Esenler Erokspor - Anagold 24 Erzincanspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

48 yaşındaki Nur Viral’in hayatı kadar özel hayatı da merak konusu olmuş ve arama motorlarında evli mi, eşi kim, eski eşi kimdi, evlendi mi, kaç kere evlendi ya da kaç kez evlendi, çocuğu var mı, kaç çocuğu var gibi sorular aratılmıştır.

2016 yılında Cemil Ertem ile evlenen Nur Viral, 2019 yılından eşinden ayrılmıştır. Daha önce bir evlilik yaptığı bilinen Nur Viral, bir kız çocuğu annesidir.