Ekranların başarılı oyuncusu Nur Sürer, acı haberle sarsıldı. Nur Sürer'in kardeşi Süleyman Sürer hakkında merak edilenler araştırılıyor. Peki, Nur Sürer'in kardeşi öldü mü? Süleyman Sürer kimdir kaç yaşında neden öldü? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar... 

TUSAŞ kimin? TUSAŞ devlet mi özel mi? Tusaş'ın sahibi kim? TUSAŞ ve TAI aynı mı? TUSAŞ kimin? TUSAŞ devlet mi özel mi? Tusaş'ın sahibi kim? TUSAŞ ve TAI aynı mı?

Nur Sürer'in kardeşi öldü mü?

Yeşilçam'ın ödüllü ve saygın oyuncularından Nur Sürer,  kendisinden 4 yaş küçük olan kardeşi Süleyman Sürer'i son yolculuğuna uğurladı.

Nur Sürer Kardeşi̇ Süleyman Sürer

Süleyman Sürer kimdir? 

Süleyman Sürer, ünlü oyuncu Nur Sürer'in kardeşidir. 

Süleyman Sürer kaç yaşında? 

Nur Sürer hayatının en zor günlerinden birini yaşadı. Kardeşinin kaybıyla derinden sarsıldı. Usta oyuncu, son olarak "Aile" dizisindeki Hülya Soykan karakteriyle seyirci karşısına çıkmıştı. Süleyman Sürer (65), tedavi gördüğü Muğla Devlet Hastanesi'nde sabah saatlerinde vefat etti.

Süleyman Sürer neden öldü?

Nur Sürer, Muğla'da ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazıyla kardeşini son yolculuğuna uğurladı. Süleyman Sürer, ailenin en genç çocuğu olarak Muğla Beldibi Mezarlığı'nda annesinin yanına defnedildi.