NOW TV'de muhabir olarak önemli haberlere imza atan Gülşah İnce 1986'da Ankara'da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan İnce, Doğan Haber Ajansı'nda kariyerine başlamıştır. Gülşah İnce, daha sonrasında 2008 yılında FOX Haber'e yani şimdi ki adı ile NOW TV'de çalışmaya başladı. Gülşah İnce, hırslı ve çalışkan yapısı ile herkesin taktirini kazanmıştır. Peki, NOW TV muhabiri Gülşah İnce kimdir? Gülşah İnce kaç yaşında evli mi eşi kim? Burak Birsen, Gülşah İnce boşandı mı?

Gülşah İnce kimdir?

Gülşah İnce, Ankara'da 1986 yılında doğmuştur. İletişim alanında eğitimini tamamlamak için Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ni tercih etmiş ve buradan mezun olmuştur. Kariyerine Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak başlamış ve ardından 2008 yılında FOX Haber'de çalışmaya başlamıştır.

Bu seferki red güldürdü! 'Şaka' yüzünden vizesi reddedildi Bu seferki red güldürdü! 'Şaka' yüzünden vizesi reddedildi

2012 yılında, FOX TV'nin yaz aylarında ana haber sunuculuğunu üstlenen Burak Birsen ile evlenmiştir. Evliliklerinden bir kızları olmuştur. Ancak ilerleyen yıllarda çift boşanmıştır.

Now Tv Muhabiri Gülşah İnce Kimdir Gülşah İnce Kaç Yaşında Evli Mi Eşi Kim (1)

Gülşah İnce kaç yaşında?

Gülşah İnce 1986'da doğmuştur ve 2024 yılında 38 yaşındadır.

Gülşah İnce nereli?

Gülşah İnce Ankara'da doğmuştur.

Gülşah İnce evli mi eşi kim?

Gülşah İnce 2012'de Burak Birsen ile dünya evine girmiştir. Gülşah İnce'nin bir kızı vardır. Gülşah İnce bir süre sonra Burak Birsen ile boşanmıştır.

Kaynak: HABER MERKEZİ