NOW TV'de hem haber sunumuyla hem de haber yorumlarıyla Türkiye'nin gündeminde yer alan haber spikeri Gülbin Tosun'un kariyeri ve özel hayatı hakkında araştırmalar yapılıyor.

Peki NOW TV Gülbin Tosun kimdir evli mi eşi kim? Gülbin Tosun'un kaç çocuğu var? İşte detaylar...

GÜLBİN TOSUN KİMDİR?

Türk programcı, spiker ve sunucu Gülbin Tosun, 10 Kasım 1977'de İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi ve London School of Business Studies Marketing bölümlerinden mezun olan Tosun, kariyerine Reuters haber ajansında staj yaparak başlamıştır.

2009 yılından bu yana FOX/NOW'da Gülbin Tosun ile NOW Ana Haber Hafta Sonu programını sunan Tosun, yaz aylarında ise NOW Ana Haber'i sunmaktadır. Ayrıca, NOW Haber muhabiri Ali Onur Tosun'un ablasıdır.

Eleni kimdir? Mehmed Fetihler Sultanı Eleni gerçek adı? Esila Umut kaç yaşında sevgili kim? Eleni kimdir? Mehmed Fetihler Sultanı Eleni gerçek adı? Esila Umut kaç yaşında sevgili kim?

Gülbin Tosun'un medya kariyeri ve sunuculuk deneyimi, televizyon dünyasındaki varlığıyla bilinirken, profesyonel kimliği ve sunum tarzıyla dikkat çekmektedir.

Gulbin Tosun Kimdir

GÜLBİN TOSUN KAÇ YAŞINDA?

1977 yılında doğan ünlü spiker Gülbin Tosun 2024 yılı itibarıyla 47 yaşındadır.

GÜLBİN TOSUN EVLİ Mİ EŞİ KİM?

Gülbin Tosun evli değildir. 

2011 yılında ünlü iş insanı ve gazeteci Atıf Ünaldı ile nikah masasına oturan Gülbin Tosun, 2013 yılında Atıf Ünaldı ile yollarını ayırma kararı almıştır. 

GÜLBİN TOSUN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Atıf Ünaldı ile 2 yıl evli kalan Gülbin Tosun'un çocuğu bulunmamaktadır.