NİSAN AYI İLK MECLİSİ TOPLANIYOR

Bu haber 01 Nisan 2022 saat 10:18 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Nisan ayı birinci toplantısı bugün Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında toplanacak. 13 Eylül Kültür Merkezinde saat 18.00’da başlayacak Polatlı Belediye Meclisi Nisan ayı ilk toplantısında 14 gündem maddesi yer alacak.

14 GÜNDEM MADDESİ YER ALIYOR

“Encümen Üyeliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “İhtisas Komisyonları” ile ilgili konunun müzakeresi, “2021 Yılı Faaliyet Raporu” ile ilgili konunun müzakeresi, “Konsertuvar Kurulması” ile ilgili konunun müzakeresi, “2022 Yılında Yapılan İmalatlar için Yol Harcamalarına Katılma Payı Alınıp Alınmayacağı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Şıhali Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı ve 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı.” ile ilgili konunun müzakeresi maddeleri Nisan ayı ilk meclis toplantısında görüşülerek ilgili komisyonlara havale edilecek.

BİR ÖNCEKİ GÜNDEM MADDELERİ KARARA BAĞLANACAK

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “Yer Tahsisi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Yeşilay Danışmanlık Merkezi Kurulması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “İmar Plan Notu İlavesi” ile ilgili konunun müzakeresi, Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Kırsal Mahallelerimize Atık Toplama Kutusu Konulması ve Atık Hakkında Bilinçlendirme

Çalışmaları Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Eğitim, kültür ve Engelliler Komisyonuna havale olunan; “Çocuk İhmal ve İstismarı Hakkında Farkındalık Çalışmaları Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Kadın- Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna havale olunan; “Engelli Kadınlara İstihdam Sağlanması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi ve Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan; “Taksi Çağrı Butonu Yapılması” ile ilgili önergenin müzakeresi Nisan ayı meclis toplantısında görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.