Nermin Gelbal Gökduman'ın hayatı google aramalar araştırılıyor. Peki Nermin Gelbal Gökduman kimdir? Nermin Gelbal Gökduman kaç yaşında? Sizlere Nermin Gelbal Gökduman'ın hayatını araştırdık...

Nermin Gelbal Gökduman kimdir?

Nermin Gelbal Gökduman 1974 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği mezunu olan Nermin Gelbal Gökduman, 4 yıl süren başarılı bir kariyerin ardından çelik sektöründen Telekom sektörüne geçiş yaparak iş hayatında yeni bir sayfa açtı. İki kızıyla birlikte hem iş hem de aile hayatında mutluluğu yakalamak adına çaba sarf eden Gökduman, yaşamın en önemli değerinin sağlık olduğunu fark ederek, bu konuda nasıl katkı sağlayabileceğini düşünmeye başladı.

Kendi bahçelerinde bulunan zeytin ağaçlarından zeytinyağı üretme fikri, Nermin Hanım'ın hayatına anlam katan bir çıkış noktası oldu. Zeytin ağacının sağlık üzerindeki olumlu etkilerini keşfettikçe, bu alanda daha fazla bilgi edinmek ve araştırma yapmak istediğini belirtti. Hızla harekete geçen Nermin Gelbal Gökduman, çiftçi kayıt sistemine üye olarak, zeytin ve zeytinyağı üretimi konusunda eğitimlere katıldı.

2012 yılında Altınoluk - Avcılar köyünde, 52 dönüm üzerindeki 800 ağaçlı bahçelerinde "OVILO" markasıyla zeytinyağı üretimine başladılar. Bugün, toplamda 500 dönüm üzerinde 8000 adet asırlık zeytin ağacıyla üretim yapmaktalar.

Pelin Batu kimdir kaç yaşında evli mi eşi kim? Pelin Batu'nun babası kimdir? Pelin Batu kimdir kaç yaşında evli mi eşi kim? Pelin Batu'nun babası kimdir?

Zeytinyağları, üretime başladığı yıldan itibaren Türkiye'de düzenlenen Zeytin Dostu Ulusal Zeytinyağı yarışmalarında 2013, 2014 ve 2016 yıllarında "ALTIN MADALYA" ile ödüllendirildi. Aynı zamanda, dünyanın önde gelen uluslararası kalite kuruluşlarından Belçika merkezli International Taste & Quality Institute (iTQi) tarafından yapılan 2014 yılı değerlendirmelerinde "ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ" ve Monde Selection 2014 yılı değerlendirmelerinde "GÜMÜŞ MADALYA" ile ödüllendirildi.

Nermin Gelbal Gökduman'ın zeytinyağı üretimindeki bu başarısı, hem yerel hem de uluslararası alanda büyük takdir topluyor.

Nermin Gelbal Gökduman kaç yaşında?

Nermin Gelbal Gökduman 1974 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 49 yaşındadır