Türk Mutfağı Haftası kapsamında, Ankara Millet Bahçesi'nde düzenlenen etkinliklere Nallıhan Belediyesi de katılım sağladı. Nallıhan'a özgü yöresel lezzetler, 23-26 Mayıs tarihleri arasında Başkentlilerin beğenisine sunuldu.

Nallıhan Mutfağı, Başkent Millet Bahçesi'nde Lezzet Şöleni Sunuyor (1)

Nallıhan Belediyesi standında Malak Tatlısı, Yaprak Sarma, Nallıhan Ekmeği, Börülceli Bulgur Pilavı ve Kapama Pilav gibi yöresel lezzetler ziyaretçilere ikram edildi. Nallıhan Belediyesi yetkilileri, etkinliğin Nallıhan mutfağının tanıtımı için önemli bir fırsat olduğunu belirtti.

Nallıhan Mutfağı, Başkent Millet Bahçesi'nde Lezzet Şöleni Sunuyor (3)

Etkinlik, Pazar gününe kadar devam edecek. Nallıhan Belediyesi, tüm Ankaralıları bu eşsiz lezzetleri tatmaya davet ediyor.

Saadet Partisi yeni genel başkanını seçiyor! Birol Aydın adaylığını açıkladı Saadet Partisi yeni genel başkanını seçiyor! Birol Aydın adaylığını açıkladı

Nallıhan Mutfağı, Başkent Millet Bahçesi'nde Lezzet Şöleni Sunuyor

Nallıhan Belediyesi, Nallıhanlı hemşehrilerini 23-26 Mayıs tarihlerinde standlarını ziyaret ederek hasret gidermeleri için davet etti.

Nallıhan Mutfağı, Başkent Millet Bahçesi'nde Lezzet Şöleni Sunuyor (2)

Başkent Millet Bahçesi'nde gerçekleşen Türk Mutfağı Haftası ile birlikte Ankara'nın birçok ilçesinden gelen vatandaşlar lezzetlerini vatandaşların önüne sunuyor. Ankara'da yaşayan vatandaşlar ilçelere özgü lezzetleri tadıyor.

Bu etkinlik ile Ankara'da yaşayan vatandaşlar ilçelerin o önemli yemeklerini tatma fırsatını yakalıyor.

HABER: ÖMER YILDIZCI

Editör: ÖMER YILDIZCI