Türkiye'nin en zenginleri arasına adını altın harflerle yazdıran ünlü iş insanı Murat Ülker servetiyle gündem olmaya devam ediyor.

Murat Ülker'in kariyerinin yanı sıra aile yaşantısı da mercek altında tutuluyor ve araştırılıyor.

Peki Murat Ülker'ın oğlu Yahya Ülker kimdir kaç yaşında? Yahya Ülker serveti ne kadar? İşte detaylar...

MURAT ÜLKER'İN OĞLU YAHYA ÜLKER KİMDİR?

Yıldız Holding'in geleceğe yönelik yatırımlarının kilit isimlerinden biri olan Yahya Ülker, sadece iş dünyasında değil, aynı zamanda inovasyon ve üniversite-sanayi iş birlikleri alanında da adından söz ettiriyor.

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra uluslararası deneyimler edinen Ülker, Yıldız Holding'e katıldığı 2018 yılından bu yana şirketin inovasyon şirketi Northstar Innovation'da önemli görevler üstlenmiştir. Yahya Ülker, Holding'in geleceğe yatırımını temsil eden inovasyon projelerinin hayata geçirilmesinde etkin bir rol oynamıştır.

Yahya Ülker, yine ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Fettah Tamince'nin kızı Hatice Tamince ile 2023 yılında dünya evine girmiştir. 

Yahya Ulker Hatice Tamince

YAHYA ÜLKER KAÇ YAŞINDA?

1993 yılında dünyaya gelen Yahya Ülker 2004 yılı itibarıyla 31 yaşındadır. 

YAHYA ÜLKER SERVETİ NE KADAR?

Yıldız Holding Dönüşüm ve Teknoloji Lideri görevinde bulunan Yahya Ülker, aynı zamanda Şok Marketler E-Ticaret Lideri’dir.

Yahya Ülker’in serveti tam olarak bilinmiyor ancak babası Murat Ülker’in serveti şu anda yaklaşık 5,3 milyar dolar civarında bulunuyor.

Depremde sağlamlığıyla dikkat çeken cami, ilginç görüntüsüyle merak uyandırıyor Depremde sağlamlığıyla dikkat çeken cami, ilginç görüntüsüyle merak uyandırıyor

Yahya Ulker Serveti Ne Kadar