8 Aralık 2023 tarihinde vizyona giren "Kalbim Yaralı" adlı film, ünlü şarkıcı Murat Göğebakan'ın hayatını konu ediniyor.

Fehmi Koru Kimdir Kaç Yaşında? Fehmi Koru Nerede Yazacak? Fehmi Koru Kimdir Kaç Yaşında? Fehmi Koru Nerede Yazacak?

Yönetmen koltuğunda Ali Ayyıldız'ın oturduğu film, seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı. Ancak filmi izleyenler, Murat Göğebakan'ın ilk eşi hakkında merak içinde araştırmalara başladı.

Peki Murat Göğebakan'ın ilk eşi Senem Taş kimdir neden ayrıldı? İşte detaylar... 

MURAT GÖĞEBAKAN'IN İLK EŞİ SENEM TAŞ KİMDİR?

Filmde Murat Göğebakan'ın ilk eşi olarak gösterilen "Gül" karakterini canlandıran oyuncu Hande Soral oldu. Göğebakan'ın ilk eşi gerçekte ise Senem Taş'tır.

Murat Göğebakan, müzik kariyerine adım attıktan sonra eşi Senem Taş'tan ayrılmış ve yeni bir yaşam kurmuştur. Ancak 31 Temmuz 2014 tarihinde ileri derecede lösemi hastalığı nedeniyle vefat eden Göğebakan'ın hayatı, birçok kesim tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Sanem Tas

"Kalbim Yaralı" filminin seyircileri, Göğebakan'ın hayatını ve ilişkilerini merakla araştırmaya devam ederken, filmle birlikte sanatçının yaşam öyküsüne dair detaylar da gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

MURAT GÖĞEBAKAN VE SENEM TAŞ NEDEN AYRILDI?

Göğebakan'ın ilk eşi Senem Taş ile evliliği, ikilinin anlaşmazlıkları nedeniyle sona ermiştir. Ardından Göğebakan, ikinci eşi olarak Sema Bekmez ile evlenmiştir.

Ancak bu evlilik, Sema Bekmez'in ihanet iddialarıyla gündeme gelerek 2011 yılında son bulmuştur. Bekmez'in o dönemde ünlü bir basketbolcuyla ilişkisi olduğu öne sürülmüştür.

Göğebakan ile Senem Taş'ın evliliğinden Bülent adında bir oğulları bulunmaktadır.