MUHTARLAR ARTIK BÜYÜKŞEHİR’E DAHA YAKIN

Bu haber 02 Ekim 2021 saat 5:00 'de eklendi.

Ankara’daki muhtarlar artık Ankara Büyükşehir Belediyesi ile daha rahat iletişime geçebiliyor. Büyükşehir Belediyesi sorunların çözümü noktasında muhtarlar ile birebir bağlantı kurarak kısa sürede sonuca ulaşıyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Yüksel Arslan, hiçbir ayrım gözetmeksizin muhtarlara hizmet ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Dairesi Başkanı Polatlılı hemşehrimiz Önder Yanmaz da her mahalleye giderek talep ve sorunları yerinde tespit ederek daha hızlı hizmet alınmasını sağlıyor.

MUHTARLAR İLE BİREBİR GÖRÜŞÜLÜYOR

Muhtarlar kendilerine muhatap bulabilmek için artık Ankara Büyükşehir Belediyesi kapılarında beklemek zorunda kalmıyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş göreve geldiği günden beri muhtarlar ayrım olmaksızın kolayca hizmet alabiliyor. İnsan odaklı yönetim anlayışıyla muhtarlar ile birebir görüşülerek talep ve sorunlar dinlenerek, yapılacak hizmet ve sorunların çözümü kısa sürede sağlanmış oluyor.

MUHTAR TALEPLERİ DAHA HIZLI KARŞILANIYOR

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ta kendisi zaman zaman muhtarlar ile bir araya geliyor. Yavaş, göreve geldikten sonra muhtarlarla birlikte ihtiyaçların belirlenmesi ve sorunların çözülmesi amacıyla yaptığı muhtar toplantılarında da bir araya geldi. Yavaş’ın insan odaklı hizmet anlayışı sayesinde muhtarlar istiyor, Ankara Büyükşehir Belediyesi gerçekleştiriyor. Başkan Yavaş, özellikle muhtarların mahalleleriyle ilgili dile getirdiği ihtiyaçların karşılanması için bürokratlara talimat vererek, anında çözüme kavuşturulmasını sağlıyor. Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde bulunan cami, okul ve ortak alanlardaki eksiklikleri tespit ederek, ihtiyaçları birer birer karşılıyor.

ARSLAN, SIK SIK MUHTARLARLA BİR ARAYA GELİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Yüksel Arslan, sık sık Ankara’nın mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek talep ve sorunları birinci ağızdan dinliyor. Böylece tüm konular direkt halka en yakın birim olan muhtarlık müessesesinden öğrenilmiş oluyor. Arslan, muhtarlarla ilgili olarak halkın ve devletin temsilcileri olan muhtarların kendilerinden hep sevgi ve saygı gördüğünü ifade ediyor.

YANMAZ, TÜM MUHTARLARLA GÖRÜŞÜYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Dairesi Başkanı Polatlılı hemşehrimiz Önder Yanmaz da her mahalleye giderek talep ve sorunları yerinde tespit ederek daha hızlı hizmet alınmasını sağlıyor. Yanmaz böylece, gittiği bölgelerdeki sorun ve taleplerin bir an önce çözüme kavuşmasını sağlıyor.

MUHTARLAR DURUMDAN MEMNUN

Mahalle Muhtaları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın göreve geldiği günden beri ayrım görmeksizin aldıkları hizmetten memnun. Ankara Büyükşehir Belediyesine her zaman ve anında ulaşabildiklerini belirten muhtarlar, sorunların çözümü noktasında kendileriyle daima iletişim halinde olan belediye yetkililerinden oldukça memnun durumda. İnsan odaklı yönetim anlayışı mahalle muhtarlarını da memnun ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Yüksel Arslan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Dairesi Başkanı Önder Yanmaz’ın kendilerine olan ilgisi muhtarları sevindiriyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.