Dünyada birçok farklı ülkeden sporcunun olduğu ve çeşitli maçlarda karşı karşıya geldiği MMA maçları, spor severler tarafından dikkatle takip ediliyor. Peki, Muhammed Osmanoğlu kimdir, nerelidir? Muhammed Osmanoğlu kaç yaşındadır? Muhammed Osmanoğlu Aslen Nereli? soruları internette aratılıyor. İşte Muhammed Osmanoğlu hakkında bilinenler…

Özellikle Türkiye’den katılımcıların araştırılması ise dikkat çekiyor. Türkiye’den MMA maçlarına çıkan Muhammed Osmanoğlu hakkında en merak edilenler ise internette aratılıyor. İşte Muhammed Osmanoğlu kimdir? Muhammed Osmanoğlu nerelidir, kaç yaşındadır? Muhammed Osmanoğlu mesleği nedir? Muhammed Osmanoğlu sınıfı gibi soruların cevapları…

MUHAMMED OSMANOĞLU KİMDİR?

Ender Saraç eşi kim? Ender Saraç eşi Benan Saraç kimdir mesleği? Benan Saraç kaç yaşında, nereli? Ender Saraç eşi kim? Ender Saraç eşi Benan Saraç kimdir mesleği? Benan Saraç kaç yaşında, nereli?

Muhammed Osmanoğlu, MMA maçlarında yarışan bir dövüş sporcusudur. Takımı ise Yalova Glorıous Mma Team olup antrenörleri ise Yalova’dan Aybüke İmancı ve Göksel Er ile İstanbul’dan İbrahim Yıldız’dır.

MUHAMMED OSMANOĞLU KAÇ YAŞINDADIR?

Muhammed Osmanoğlu, 16 Eylül 1998 yılında Yalova’da dünyaya gelmiştir. Muhammed Osmanoğlu 2023 yılında 25 yaşındadır.

MUHAMMED OSMANOĞLU NERELİDİR?

Birçok kişi MMA sporcusu Osmanoğlu’nun nereli olduğunu merak etmektedir. Muhammed Osmanoğlu, Yalovalıdır.

MUHAMMED OSMANOĞLU MESLEĞİ

Muhammed Osmanoğlu’nun mesleği, MMA (Mixed Martial Arts) sporcusudur. MMA’in Türkçe karşılığı ise Karma Dövüş Sanatları’dır.

Mesleki hayatına, MMA Federasyonu’ndan 31 Temmuz 2019 tarihinde ankara’da yapılan seviye tespit sınavını geçerek Level One sertifikasını alarak başlamıştır.

Şu anda çıktığı üç maçın ikisini kazanmış birini kaybetmiştir.

MUHAMMED OSMANOĞLU SINIFI

Muhammed Osmanoğlu’nun sınıfı horoz siklet şeklinde belirtilmiştir.

MUHAMMED OSMANOĞLU BOY VE KİLO

Boyu 1.73 ve kilo 61