Müdür Uymaz okulları denetliyor!

Bu haber 26 Şubat 2020 saat 8:26 'de eklendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uymaz, Beştepe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ve beraberinde Şehit Can Çalışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek okulların içerisinde ve dışarısında incelemelerde bulunarak değerlendirmeler yaptı.
BEŞTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZİYARET EDİLDİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Uymaz, Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ve okulun pansiyonunu ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Şube Müdürü Çağlar Uğurlu, Okul Müdürü Sezai Şahin ve Müdür Yardımcısı Timur Aslan Müdür Yusuf Uymaz’a eşlik ettiler.
YUSUF UYMAZ DENETİMLERDE BULUNDU
Okulun yemekhanesi, yatakhane bölümünü gezen İlçe Milli eğitim Müdürü Yusuf Uymaz soğuk hava depoları ve diğer yiyeceklerin bulunduğu yerler denetimine tabi tuttu. Müdür Yusuf Uymaz yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Okul idarecilerinden okul hakkında bilgi aldı. Öğrencilerin odalarını dolaşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uymaz, fiziki ve teknik imkânlarını inceledi.
ZİYARET SIRASINDA HER ŞEYE DİKKAT EDİLDİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uymaz, Beştepe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yaptığı inceleme ve ziyaret sırasında pansiyonun temizlik, hijyen, güvenlik, tertip, düzen ve işleyiş konularında incelemeler yaparak tespit edilen durumlarla ilgili belletici öğretmenler ve idarecilere gerekli paylaşımlarda bulundu ve ardından etüt salonlarını dolaştı.
ŞEHİT CAN ÇALIŞKAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ZİYARET EDİLDİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uymaz bir diğer okul ziyaretini Şehit Can Çalışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirdi. Müdür Yusuf Uymaz, Şehit Can Çalışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, Şube MüdürleriÇağlar Uğurlu ve Salih Budak, Okul Müdürü Bayraktar Dalar ve Müdür Yardımcısı Yusuf Uymaz’a eşlik ettiler.
YUSUF UYMAZ ÖĞRENCİLER İLE BİR ARADA
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uymaz Şehit Can Çalışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde okulun atölyelerini kontrol ederek öğrenciler ile bir araya geldi. Müdür Yusuf Uymaz öğrenciler ile buluşması esnasında sohbet etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.