Türkiye'nin en güzel kedisi seçildi: Görenler güzelliğine inanamadı Türkiye'nin en güzel kedisi seçildi: Görenler güzelliğine inanamadı

A Milli Takım teknik direktörü Vincenzo Montella, EURO 2024 F Grubu ikinci maçında Portekiz ile karşılaşacakları öncesi açıklamalarda bulundu.

İlk 11 tercihleri hakkında konuşan Montella, programları doğrultusunda devam ettiklerini ifade ederek 'futbolcuları korumak adına bu değişiklikleri yapmalıyız' şeklinde konuştu.

BELİRLİ BİR YORGUNLUĞU VARDI 

Başarılı İtalyan çalıştırıcı, takımın yıldız isimlerinden Arda Güler'i neden yedek bıraktığını da açıklayarak sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Son 2 gündür Arda'nın belirli bir yorgunluğu vardı. Kendisiyle ve doktorla konuştuk. Riske girmek istemedik'

Teknik direktör Montella ayrıca, Yunus Akgün'ü de tercih etmesiyle ilgili olarak, "Oradaki, kanattaki futbolcular en çok efor sarf eden futbolcular. O yüzden Yunus'u tercih ettik bugün" şeklinde değerlendirme yaptı.

Montella'nın açıklamaları, A Milli Takım'ın Portekiz maçı öncesi kadro tercihleri ve stratejik yaklaşımı hakkında önemli bilgiler verdi.

Kaynak: HABERLER.COM