31 Mart yerel seçimler yaklaşırken partilerin de belediye başkan adayları açıklanmaya devam ediyor. CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Mithat Bülent Özmen oldu. Mithat Bülent Özmen merak edilen adaylar arasında. Peki, Mithat Bülent Özmen kimdir? CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Mithat Bülent Özmen nereli kaç yaşında? Sizler için araştırdık. İşte detaylar...

MİTHAT BÜLENT ÖZMEN KİMDİR?

Mithat Bülent Özmen, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur.

Özmen, AB Jean Monnet Bursiyeri olarak University of Kent, Brussels School of International Studies’den uluslararası ilişkiler yüksek lisans derecesi almıştır.

1992 yılında T.C. Dışişleri Bakanlığı’nda iş hayatına başlayan Özmen, 1994 yılında Türkiye İş Bankası Teftiş Kurulu’na katılmıştır.

Özmen, en son enerji sektörünün önde gelen holdinglerinden birinde CEO ve Yönetim Kurulu Başkanlığı ile Doğal Gaz İthalatçıları Derneği (GAZİD) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmekteydi.

Özmen, çeşitli Üniversitelerin MBA ve yüksek lisans programlarında risk yönetimi, finansal yönetim, finansal piyasalar ve kurumlar dersi vermektedir.

Özmen’in, yayımlanan bir de kitabı bulunmaktadır.

Özmen 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde ise CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı oldu.

TV100 Yazarı ve Yorumcusu Fuat Uğur kimdir nerelidir? Fuat Uğur kaç yaşında eşi kim? TV100 Yazarı ve Yorumcusu Fuat Uğur kimdir nerelidir? Fuat Uğur kaç yaşında eşi kim?

CHP EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİTHAT BÜLENT ÖZMEN NERELİ KAÇ YAŞINDA?

CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Mithat Bülent Özmen’in doğum tarihi ve nereli olduğu ile ilgili ayrıntılı bir bilgi bulunmamaktadır.