Aleyna Tilki’nin memleketini duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemiyor! İşte ünlü şarkıcının memleketi Aleyna Tilki’nin memleketini duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemiyor! İşte ünlü şarkıcının memleketi

Milyoner: Hangisi daha iyi en iyi anlamına gelir? Hürrem Bihter c Ferhunde d Eyşan Kim Milyoner 30 Haziran 2024 Pazar günü başlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Şeyda Nur Cevahiroğlu'na sorulan 200 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Şeyda Nur Cevahiroğlu kimdir?

Şeyda Nur Cevahiroğlu 26 yaşında, İstanbul’da doğmuş ve İstanbul’da yaşıyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olan Şeyda Hanım, tiyatro oyuncusu olarak hayatına devam ediyor. Şeyda Hanım yarışmadan kazanacağı ödülle kendi tiyatro oyununu çıkarmayı planlıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu: Milyoner: Hangisi daha iyi en iyi anlamına gelir? Hürrem Bihter c Ferhunde d Eyşan
B:
C:
D:

Cevap: Bihter

Kaynak: HABER MERKEZİ