Katıldığı birçok turnuvadan madalya almadan ayrılmayan, aynı zamanda Milli sporcu olan Altındağlı genç boksör Yunus Emre Aydın, yeni bir başarıya daha imza attı.

15 yaşındaki Yunus Emre, Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen ‘Yıldız Erkekler ve Kadınlar Türkiye Boks Şampiyonası’nda üçüncü oldu ve madalya kazanmayı başardı.

Müsabaka, yaklaşık 800 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. 60 kiloda yarışan başarılı sporcu, rakiplerine göz açtırmadı. Başarılarıyla dikkat çeken genç sporcu Yunus Emre Aydın, şampiyonadan bronz madalya alarak ayrıldı.

Yunus Emre Aydin Madalya

Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki'den Çocuklara Bayramlık Jesti Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki'den Çocuklara Bayramlık Jesti

“GENÇLERİMİZE OLAN DESTEĞİMİZİ HER ZAMAN SÜRDÜRECEĞİZ “

Altındağlı gençlerin başarılarıyla gurur duyduklarını belirten Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki, “Altındağ Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyük önem veriyoruz. Onların başarıları bizleri çok mutlu ediyor. Sporcumuz Yunus Emre daha önceki müsabakalarda da başarı elde ederek bizi gururlandırmıştı. Sporcumuzu ve hocalarını ayrı ayrı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Gençlerimize olan desteğimizi her zaman sürdüreceğiz. Şampiyonlar Altındağ’dan yetişecek, Altındağ’ın altın gençleri daha çok başarıya imza atacak inşallah…” ifadelerini kullandı.

Editör: Öykü Karabacak