Milli boksör Buse Naz Çakıroğlu, 26 Temmuz'da Fransa'nın Başkenti olan Paris'te başlayacak olan Olimpiyatlar öncesinde Avrupa Şampiyonası'nın kendisi ve takımı için büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu vurguladı.

Çakıroğlu, 70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreninde yaptığı konuşmada, Olimpiyat için çalışmalarının hızla devam ettiğini belirtti.

Ödül törenine heyecanla katıldığını ifade eden Çakıroğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Bu gece, yıllardır devam eden ve başarılı sporcuların ödüllendirildiği çok önemli bir etkinlik. Burada olmak ve bu özel gecede yer almak benim için büyük bir onur. Çok heyecanlıyım, harika bir akşam bizi bekliyor" şeklinde konuştu.

TEK HEDEFİMİZ OLİMPİYATLAR

Çakıroğlu, Paris 2024 Olimpiyat Oyunları için yoğun bir şekilde hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti. Milli boksör, Avrupa Şampiyonası'nın  büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu belirterek "Olimpiyatlar için geri sayım başladı ve takım olarak güçlü bir performans sergilemeye hazırız. Avrupa şampiyonluğumuzu kutladık ve şimdi odaklanmamız gereken tek hedef Olimpiyatlar. Takım olarak çok çalışıyoruz ve ağustosta başarılı bir şekilde geri dönmeyi hedefliyoruz" şeklinde konuştu. 

Fenerbahçe, Galatasaray derbisi için forvetini belirledi Fenerbahçe, Galatasaray derbisi için forvetini belirledi

İHA