Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Ankara 1. Bölge 1. Sıradan Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu ve Ankara 1. Bölge Milletvekili Adaylarından Esmaül Hüsna Polatlı’yı ziyarette bulundular.

Gerçekleşen ziyarette Şehirlioğlu ve Hüsna’ya, Zafer Partisi İlçe Başkanı Ramazan Sabancı, Zafer Partisi Polatlılı Atiye Kafe İşletme sahibi Ankara Milletvekili Adayı Kerem Yürümez, Zafer Partisi Polatlı Meclis Üyesi Ayla Kandemir, İlçe Ata İttifakı Sözcüsü Toros Şekerleme İşletmecisi Ahmet Fatih Torus , İlçe Sinan Oğan Temsilcisi Türkiye İttifak Partisi  İlçe Başkanı İsa Yanok‘ta eşlik ettiler.

Ankara Polatlı’da 30 Mayıs 2023 su kesintisi yaşanacak mı, Polatlı’da hangi mahallelerde su kesintisi yaşanacak? Ankara Polatlı’da 30 Mayıs 2023 su kesintisi yaşanacak mı, Polatlı’da hangi mahallelerde su kesintisi yaşanacak?

Şehirlioğlu; Yaşam standartımız artacak

Etnik yapıyı kültürü bozmalarına seyirci kalmayacaklarını dile getiren Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu seminerde şunları dile getirdi: ‘’ Sizler üçüncü çocuk yapmaktan korkarken maalesef ülkemizde ki sığınmacılar en az beş çocuk yapıyor. Hastane ve ilaçlardan ücretsiz şekilde yararlanıyorlar. Sizler bir poliklinikten randevu almaya kalktığınızda dilediğiniz güne alamıyor tekrar almak istediğinizde en az 15 gün beklemek zorunda kalıyorsunuz. Sanayi olsun fabrikalar olsun daha birçok sektör de kolayca iş sahibi olup düşük ücretlere çalışıp piyasayı düşürüyorlar. Sizler üniversite okusanız da iş bulamıyorsunuz. Sanayici bir arkadaş Suriyeli çalıştırmazsam kimi çalıştıracağım kimse gelmiyor diyebilir. Bunun için çıraklık okulları o alanlara yönelmek isteyenlere eğitimler verilecek. Sizler ev, dükkân alamazken ucuza ev, dükkân alabiliyorlar. Tüm bu imtiyazlarına rağmen bizim vatandaşlarımıza saldırıp, kadınlarımızı taciz ediyorlar. Artık tüm bu adaletsizliklere bir dur deme vakti geldi. Biz kendi ülkemiz de kendi halkımızın sığınmacı konumuna düşmesine izin vermeyeceğiz. Köy okulları tekrar açılacak , köy okullarının , yanına paramedik servisi , sağlık ocakları açılacak böylece binlerce atanamayan öğretmenlerimize sağlıkçılarımıza iş kapısı açılacak , köyde yaşayan vatandaşımız hastalandığında şehre gelmek zorunda kalmayacak, zorlanmayacak .Vatandaşlık alan sığınmacıların vatandaşlıkları anayasamıza göre düşürülecek ve sığınmacıları geri gönderdiğimiz de gençlerimize bir çok iş kapısı , vatandaşlarımıza ev daha kaliteli bir sağlık hizmeti sağlanacak ,yaşam standartımız artacak . Bizim vergilerimizle onlara yapılan yardımlar kesilecek paramız cebimizde kalacak. Suç oranları düşecek. Etnik yapımızı, kültürümüzü bozmalarına seyirci kalmayacağız. ‘’ dedi.

Torus; Oylarını Sinan Oğan’a vermelerini bekliyoruz

Polatlı Halkı’na Sinan Oğan’ı desteklemeleri için çağrıda bulunan Polatlı Zafer İlçe Partisi ve Ata İttifakı sözcüsü Ahmet Fatih Torus; ‘’ Zafer Partisi ve Ata İttifakı olarak Polatlı Halkını daha güzel yarınlar refah bir Türkiye için oylarını Sinan Oğan’a vermelerini bekliyoruz.” dedi.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ