Kupa maçları tek maç mı çift maç mı? Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final tek maç mı? Kupa maçları tek maç mı çift maç mı? Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final tek maç mı?

Mikader Başkanı Ressam Nesrin Ercan'ın kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Nesrin Ercan'ın hayatını merak ediyor. Peki, Mikader Başkanı Ressam Nesrin Ercan kimdir? Nesrin Ercan kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Nesrin Ercan kimdir?

Keskinli, 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü'nden mezun olmuş bir sanatçıdır. Resme olan ilgisini 1990'lı yıllarda Ressam Rahmi Pehlivanlı'nın eserlerinden etkilenerek başlamış ve bu süreçte dayısı olan Pehlivanlı'nın da etkisiyle resme olan tutkusunu pekiştirmiştir. Aynı dönemde T.M.O. Sanat Atölyesi'ne katılmış ve Gazi Üniversitesi'nin değerli hocalarından kısa süreli dersler almıştır.

Keskinli, Birleşmiş Ressamlar ve Heykeltraşlar Derneği (BRHD) ve Türkiye Güzel Sanat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (GESAM) üyesidir. Sanat yaşamında yedi kişisel sergi düzenleyen ve birçok karma sergiye katılan sanatçı, ilk dönem eserleriyle belgesel nitelikte çalışmalara imza atmıştır.

Nesrin Ercan aslen nereli?

Nesrin Ercan aslen Kırıkkale Keskinlidir.

1995-2001 yılları arasında Dedeman Sanat Galerisi'nin yöneticiliğini üstlenen Keskinli, bu süre zarfında sanat çalışmalarına ara vermeden devam etmiştir. Yerli ve yabancı birçok koleksiyonda eserleri bulunan sanatçı, halen kendi atölyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.