'Genç Şefler ile Ankara’nın Coğrafi İşaretli Lezzetlerinin İzinde' etkinliği büyük ilgi gördü 'Genç Şefler ile Ankara’nın Coğrafi İşaretli Lezzetlerinin İzinde' etkinliği büyük ilgi gördü

Toplantıda, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin izinde, istikrarlı bir şekilde ilerlemek için stratejiler ele alındı. İlçe Başkanlarının bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduğu toplantı, parti içi dayanışma ve koordinasyonun güçlendirilmesinde önemli rol oynadı.

İl Başkanı, Alparslan Doğan, yaptığı açıklamada, "Partimizin kıymetli İl Başkanı ve değerli İlçe Başkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz bu istişare toplantısı, partimizin güçlenmesi ve daha etkin bir şekilde hizmet vermesi adına büyük bir öneme sahiptir. Sayın Genel Başkanımızın liderliğinde, kararlılıkla yürüyeceğimizi ve partimizi daha da ileriye taşıyacağımızı belirtmek isterim." dedi.

Mhp Kahramankazan İlçe Başkanlığı Istişare Toplantısında Buluştu 1

MHP Kahramankazan İlçe Başkanlığı, Alparslan Doğan'ın önderliğinde, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin emrinde, durmadan ve yorulmadan çalışarak, partinin hedeflerine ulaşmak için kararlılıkla yoluna devam edeceğini ifade etti.

ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU