MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan Ankara MHP İl Yönetimi ile Polatlı’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. MHP Ankara İl Başkanı Doğan’ın ilk durağı MHP Polatlı İlçe Başkanlığı oldu. İlçe Başkanlığında MHP Polatlı İlçe Başkanı Mehmet Aşçı ile Bir araya geldikten sonra Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak’ı makamında ziyaret etti. Doğan Kaymakamlık ziyaretinden sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü Polatlı Cumhuriyet Başsavcısı AK Parti Polatlı İlçe Başkanlığı ve STK’lara da ziyaretler gerçekleştirdi. Doğan Ziyaretlerinin ardından Güldeste konakta gerçekleştirilen Hemşehri buluşmasına katılarak MHP Polatlı İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi.

BİZİM DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR SÖYLENECEK ÇOK SÖZÜMÜZ VAR

Başkan Yıldızkaya, “2013 yılının 4 Mayıs günüydü Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin takdirleri ile  Duatepe’den bir yolculuğa çıktık. Hemen hemen 10 yıl geçti bu 10 yılda Polatlımıza güzel hizmetler yaptık. Geçen sürede mesai mevhumu tanımadık adaletten hakkaniyetten hiç şaşmadık nereden ne kadar oy aldığımızı sorgulamadan 95 mahallemize adil hizmetler götürdük. Ne söz verdiysek yaptık. 2022 yılında Ankara’nın 25 ilçesinde yatırıma en büyük pay ayırarak birinci olduk. Projelerimizin tamamı kendi kaynaklarımızla oldu kimsenin yardımını almadık bir kuruşumuzu bile heba etmedik. Şehrimizin bütün değerlerine sahip çıktık. İki büyük değerimiz var Sakarya Meydan Muharebesi ve Gordion Antik Kenti. UNESCO dünya mirası listesine girmeyi başardık. Hem Ankara’mız hem de Polatlı’nın turizmi açısından çok önemli bir eşiktir. Geçen 10 yılda yüce Allaha Sayın Genel Başkanımıza, teşkilatlarımıza ve hemşehrilerimize mahçup olacak hesap verilecek hiçbir şey yapmadık.  Ülkücülerin Türk milliyetçilerinin dik başarını asla eğdirmedik buna büyük bir özen gösterdik. Ülkü ocaklarında ülkücü kuruluşlarda ilçe başkanlığında belediye başkanlığında görev yapmış bir kardeşiniz olarak benim için sizleri temsilen bu şehrin belediye başkanlığını yapmak büyük bir şereftir iki dönemdir bu şerefe nail oluyoruz. Önümüzdeki seçimlerde de inanıyorum ki bir daha ve yeniden Polatlı MHP diyecektir. İnşallah kazanan yine Polatlı olacaktır yine MHP olacaktır. Çünkü inanıyorum ki bizim daha yapacak çok işimiz var söylenecek çok sözümüz var Polatlı için. Sayın il başkanım il başkanlığı sürecinizle Ankara’da bir heyecan fırtınası oluştu. Ankara’da teşkilatlarımız hareketlendi.  Önümüzdeki seçimlerde partimize cumhur ittifakına katkı yapacağına inanıyorum. Yüce Mevla türk milletini korusun ve yüceltsin.”dedi. 

Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden önemli duyuru! Kızılay’da şüpheli paket uygulaması Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden önemli duyuru! Kızılay’da şüpheli paket uygulaması

POLATLIYI BİRİNCİ SIRA OLARAK BEKLİYORUM

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, ise yerel seçim sürecine vurgu yaparak başkan Yıldızkaya’nın yaptığı projelerden bahsederek şu ifadeleri kullandı, “ Ankara’yı sokak sokak karış karış bilirdim, Polatlı’nın tarihini kültürünü Mürsel Başkan geldikten sonra ne anlama geldiğini Ankara’da ki herkes öğrenmeye başladı. Biz yıllarca buradan geçerdik ama tarihini bilmezdik bu konuda Mürsel Başkana çok teşekkür ediyoruz Polatlıya, Polatlılılara değerlerine sahip çıktığı için. Sayın muhtarlarım maalesef Ankaralı diye sahip çıkıp mevcut belediye başkanına oy veren gönül verenler var. Belediye başkanın olmadığı yerde biz belediye meclis üyesiyiz o yüzden rekorlar kitabına gireceğiz. Bizlere son 4 aydır MHP bünyesine katılan arkadaşların söylediklerini size anlatmak istiyorum. Ankara’ya hiç hizmet edilmedi bırakın hizmet edilmeyi beş yıl bir kaybımız var keşke hiç çalışmamış olsaydı 5 yılı cumhur ittifakı olarak telafi ederdik ama 15 yıl geri gitti Ankara. Ankara’nın bazı köylerinde hala su yok. Biz Ankaralıyız  Ankara’yı terk etmeyiz başka gidecek yerimiz yok. Buradan da İnşallah Mürsel Başkanımız ve İlçe Başkanımızın öncülüğünde buradan hiç oy kaybı olmadan Ankara’ya oy geleceğinden eminim. Ankara’nın taşına toprağına sahip çıkacak bir belediye başkanı seçeceğiz burada cumhur ittifakımızda Mürsel başkanımızın sonuna kadar yanında olacağına ve büyük şehre geleciğine eminim. İnşallah bizler genel başkanımız ve cumhurbaşkanımıza mahçup olmadan Ankara’yı güzel bir şekilde kazanacağımızdan eminim. Mürsel başkanımız bu toprağın evladı, Ben bu toprağın evladıyım, o yüzden bu saatten itibaren Mürsel Başkanım ile birlikte ben Polatlıyı birinci sıra olarak bekliyorum.” dedi.