Sandık Kokusu'nun yıldız oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memilli, Kayhan Açıkgöz, Levent Can, Seda Türkmen, Mina Akdin ve Uğur Yücel gibi isimler yer alıyor. Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı senaryoda, beklenmedik olaylar yaşanmaya devam ediyor.

Dizide, mafya olduğu için çocuklarının velayetini kaybeden ve oğlu Deniz'in kaçırılmasına sebep olan Karsu, Atilla'nın gitmesini istemişti.

Bu olayların ardından Atilla karakteri, yaşadığı yeri terk etti. Bu gelişme, izleyiciler arasında büyük merak uyandırdı: Metin Akdülger diziden ayrıldı mı?

Metin Akdülger, sosyal medya platformu Twitter'dan yaptığı açıklamada, Sandık Kokusu dizisinden ayrıldığını resmen duyurdu. Oyuncunun bu açıklaması, hayranlarını şoke etti.

Metin Akdülger, Sandık Kokusu Dizisinden Ayrıldı Mı İşte Şoke Eden Vedanın Detayları.. (2)

ATİLLA’DA BENİM HAYATIMIN EN BÜYÜLÜ PARÇALARINDAN BİRİ

Akdülger, paylaşımında, "Hayat büyülü anlarla ve bilinmezliklerle dolu bir macera. Atilla’da benim hayatımın en büyülü parçalarından biri. Onun bana yaşattığı anlar, tanıştırdığı ruhlar, yoldaşlar artık benim kalbimdeler, güvendeler. Hikayeler anlatıldıkça hayat bulur, hikaye anlatıcıları da hikayelerinde bulurlar kendi hayatlarını. Bana hayat veren Atilla’ya ve ona hayat veren tüm ekipteki dostlarıma kalpten minnet ve sevgilerimi iletmek istiyorum. Onları çok seviyorum ve özleyeceğim. Hikayemizi seven tüm izleyicilerimize, verdikleri büyük sevgi ve gösterdikleri anlayış için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Evlilik ile ilgili şok sözler! Sosyal medyada tartışma yarattı Evlilik ile ilgili şok sözler! Sosyal medyada tartışma yarattı

Dizinin başrol oyuncusu Metin Akdülger'in yerine yeni bir ismin gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil. Dizinin gelecekteki bölümlerinde bu konunun nasıl ele alınacağı ve Atilla karakterinin yokluğunun nasıl doldurulacağı merakla bekleniyor.

Editör: Kardelen Çıkmaz