Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından paylaşılan son hava durumu raporuna göre hafta sonu yurt genelinde kasvetli bir hava hakim olacak. Sağanak yağışların cuma, cumartesi ve pazar günü yurt genelinde etkili olması bekleniyor. 

BU İLLERDE YAŞAYANLAR DİKKAT 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bu hafta sonu beklenen yağışlara karşı vatandaşları olması muhtemel olumsuzluklara karşı uyardı.  

Hülya Avşar'ın memleketi merak uyandırdı! Hülya Avşar’ın memleketini duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi Hülya Avşar'ın memleketi merak uyandırdı! Hülya Avşar’ın memleketini duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi

MGM tarafından yapılan uyarıya göre; Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak, Hakkari, Batman, Siirt, Diyarbakır’da yaşayan vatandaşların yaşanabilecek, sel, su baskını gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor. 

Meteoroloji Uyardı! Sağanak Geliyor 

SICAKLIKLAR ARTACAK 

Bu hafta sonunda yurt genelinde hakim olan parçalı bulutlu hava ve sağanak yağışlar yerini sıcak havaya bırakacak. MGM tarafından paylaşılan hava raporuna göre, hafta sonundan itibaren hava sıcaklığının ülke genelinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.