Türkiye’de bu yıl verimsiz geçen yağışlar etkisini yeni yeni göstermeye başladı. Yurt genelinde sağanak yağış etkisini gösterirken Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden (MGM) uyarı geldi. Yurdun bazı kesimlerinde yer yer sağanak yağış  bekleniyor. Hafta başı başlayan yağışlar hafta sonuna kadar devam edecek.  

Son Defacto reklamında oynayan kız (kadın) kim? 2024 Defacto reklam yüzü kimdir? Son Defacto reklamında oynayan kız (kadın) kim? 2024 Defacto reklam yüzü kimdir?

13 İLE SARI KOD 

MGM tarafından 13 ili sarı kodla uyarı yapıldı. Bu iller şu şekilde; Ankara, Aksaray, Çorum, Karaman, Kırıkkale, Konya, Niğde, Yozgat, Eskişehir, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir ve Sivas'ta gök gürültülü kuvvetli sağanak etkisini gösterecek. 

Türkiye'de bu yıl yaşanan verimsiz yağışlar, etkisini yeni yeni göstermeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden (MGM) yapılan açıklamaya göre, yurt genelinde sağanak yağışlar etkili olacak. Hafta başında başlayan yağışların, hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. 

Yurt genelinde Pazartesi ve Salı günü hava sıcaklıkları mevsim normallerinin altında seyredecek. Perşembe ve cuma günü yağışların yurdun büyük kısmını terk etmesi bekleniyor. Cuma gününden itibaren sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerine çıkacak.  Ankara’da Özellikle bugün sabah saatlerinde yerel kuvvetli yağışlar bekleniyor. Salı ve çarşamba günü ise yağış beklenmiyor. 

Editör: Sema Türkel