Tarım ve Orman Bakanlığı duyurdu! Çiftçilere 119 milyon 106 bin liralık destek ödemesi Tarım ve Orman Bakanlığı duyurdu! Çiftçilere 119 milyon 106 bin liralık destek ödemesi

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün geçtiğimiz gün katıldığı canlı yayında giydiği sarık büyük ilgi görmüş, sarığın bir markaya ait olduğu ve değerinin 26 bin TL olduğu iddia edilmişti. Öte yandan, sosyal medya da Menzil tarikatının liderinden Favzeddin Erol'un oğlunun çiçeklerle süslü son model arabası dikkat çekti. 

MERCEDES GELİN ARABASI GÜNDEM OLDU 

Fevzeddin Erol’un oğlunun düğününde çekildiği öne sürülen görüntüler, sosyal medyada hızla yayıldı. Görüntülerde tamamen çiçeklerle kaplı bir Mercedes gelin arabası dikkat çekiyor. Söz konusu görüntülerin, Erol'un oğlunun Eskişehir'deki 3 gün süren düğününde çekildiği iddia ediliyor.

26 BİN LİRALIK SARIK' İDDİASI GÜNDEM OLMUŞTU

"Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ekol TV'de katıldığı bir programda sarığının hangi marka olduğunu bilmediğini ve markaya takılmamanın önemli olduğunu belirtti. Ünlü, 'Hangi marka olduğunu bilmiyorum. Gavurların yaptığı kumaşlar bize helaldir ama gavur gibi kullanmak haramdır. Yani gavurların yaptığı arabaya binmek helaldir, gavurların yaptığı uçağa binmek helaldir. Markaya takılmamak lazım. Onlar pahalı şeylerdir. Bana hediye bir şeyler gelir. Ben gidip marka mağazadan bir şey almam. Hediye gelmiş olabilir. Çok taklit de var. Ben anlamam ki taklit de olabilir.' şeklinde konuştu."

Kaynak: MYNET