Yerel seçimlere az bir zaman kala, partiler adaylarını açıklamaya hızla devam ediyor. Memleket Partisi son olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi için adayını kamuoyu ile paylaştı. Birçok kişi, Ankara adayının kim olduğunu merak ederek, internette araştırmaya başladı. Memleket Partisi Ankara adayı kim oldu? Burak Hasar kimdir? Burak hasar ne iş yapıyor? Burak Hasar evli mi? sorularının cevapları….

MEMLEKET PARTİSİ ANKARA ADAYI KİM OLDU?

Memleket Partisi’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burak Hasar oldu.

BURAK HASAR KİMDİR?

Burak Hasar, 21 Aralık 1975 tarihinde Adana’nın Ceyhan ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Mersin’de tamamlayan Hasar, 1993 yılında İçel Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara’da Lisans eğitimini tamamladı.

Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Doktora ve Uzmanlık eğitimini Gazi Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda tamamlayan Burak Hasar, 2000 yılından beri kendi kurduğu Medikodent Ağız Ve Diş Sağ. Kliniği’nde Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

Burah Hasar, 2012 - 2016 yılları arasında 2 dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

Tomografi Destekli Kılavuzlu İmplant Cerrahisi üzerine bilimsel sunumlar yapmakta, sağlık sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmalara danışmanlık hizmeti ve yurtiçi mesleki eğitimler vermektedir.

Özel bir üniversitede Sağlıkta İnovasyon ve Simulasyon İle Eğitim, Uygulama Ve Araştırma Merkezi Danışma Kurulu Üyesidir.

BURAK HASAR KAÇ YAŞINDADIR?

Burak Hasar, 1975 doğumlu olup, 2024 yılında 49 yaşındadır.

BURAK HASAR NE İŞ YAPIYOR?

Burak Hasar uzman diş hekimidir.

BURAK HASAR NERELİ?

Ateş Kuşları Gülayşe kimdir gerçek adı? İlayda Alişan sevgili kim, kaç yaşında? İlayda Alişan hangi dizilerde oynadı? Ateş Kuşları Gülayşe kimdir gerçek adı? İlayda Alişan sevgili kim, kaç yaşında? İlayda Alişan hangi dizilerde oynadı?

Burak Hasar Adana doğumludur.