Meltem Akçöl kimdir? Meltem Akçöl kaç yaşında? Meltem Akçöl nereli? Meltem Akçöl neden gündemde? Meltem Akçöl hakkında merak edilenleri haberimizde derledik...

Meltem Akçöl kimdir?

Oyuncu ve sosyal medya fenomeni. 2001 yılında İstanbul'da doğdu. Meltem Akçöl 22 yaşındadır. Meltem Akçöl166 cm, kg 48 kg. Instagram'da reels videoları sayesinde özdeşleşen Meltem Akçöl, sosyal medya fenomeni. Hobileri arasında fotoğrafçılık ve ilişki kurma olan, Instagram'da farklı kıyafetlerle çok sayıda fotoğrafı bulunan Televi Menajerlik oyuncusu Meltem Akçöl.

Meltem Akçöl, 2021 yılından itibaren Kırık Hayatlar, Duy Beni, Gülcema gibi çeşitli film ve dizilerde rol almıştır. Yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Meltem Akçöl, 2021 yılından bu yana "Kırık Yaşıyor", "Beni Duy" ve "Gülcemal" gibi çeşitli film ve dizilerde rol aldı. Özel hayatıyla ilgili pek fazla bilgi paylaşmayan Akçöl'ün sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Meltem Akçöl'ün dizileri

Gibi yalvaç Kimdir Gerçek Adı Nedir? Arda Berç Dalıcı Nereli ve Kaç Yaşında? Gibi yalvaç Kimdir Gerçek Adı Nedir? Arda Berç Dalıcı Nereli ve Kaç Yaşında?

Gülcemal (İpek, TV Dizisi 2023)

Duy Beni (Hazal Demir, TV Dizisi 2022)

Kırık Hayatlar  (Deniz Yılmaz, TV Dizisi 2021)