Televizyon ekranlarında başarılı yapımlarla adını duyuran başarılı oyuncu Melisa Sözen ile başarılı müzik eserleriyle yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan Harun Tekin, magazin dünyasının en merak edilen çiftlerinden birisi olarak gösteriliyor. İkilinin uzun süren birliktelikleri vatandaşlar tarafından evliler mi yoksa sevgililer mi sorusunu sormalarına neden olabilmekte. Bizler de sizlerde çift hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki, Melisa Sözen ile Harun Tekin sevgili mi evli mi? Melisa Sözen kimdir aslen nereli? tarzı soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar... 

 Melisa Sözen ile Harun Tekin sevgili mi evli mi?

"Mor ve Ötesi" grubunun solisti Harun Tekin ile uzun yıllardır aşk yaşayan Melisa Sözen, 8 yılı aşkın süredir birlikte mutlu bir ilişki sürdürüyor. Melisa Sözen, yapılan bir röportajda ilişkileri hakkında açıklamalarda bulundu. Sorulan "Her şey yolunda mı Harun Bey nasıllar?" sorusuna Sözen, "Harun çok iyi. Bizde bir değişiklik yok, biliyorsunuz 10 yıl oldu. Harun ile 10 yıldır evliyiz. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir şekilde devam ediyoruz. Evlenmeyi düşünmüyoruz. Kimse kimseden bir beklemiyor. Bu halimizle devam ediyoruz ve böyle mutluyuz" şeklinde yanıt vermişti. 

Melisa Sözen Harun Tekin

TRT Spor Serdar Kelleci kimdir? Serdar Kelleci kaç yaşında nereli? TRT Spor Serdar Kelleci kimdir? Serdar Kelleci kaç yaşında nereli?

Melisa Sözen kimdir aslen nereli?

Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Melisa Sözen, 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Sözen, kariyerine tiyatro alanında başlamıştır. Oyunculuk hayatında çeşitli tiyatro oyunları, filmler ve dizilerde yer almıştır.