Sosyal medya üzerinden gerçekleşen tartışmada, gazeteci Nevşin Mengü ve eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında sert ifadeler kullanıldı. Peki Melih Gökçek ile Nevşin Mengü arasındaki tartışma neden başladı? Nevşin Mengü Melih Gökçek için ne dedi? Melih Gökçek Nevşin Mengü’ye ne yanıt verdi?

Melih Gökçek ile Nevşin Mengü Arasındaki Tartışma Neden Başladı? Kim Ne Söyledi?

Gazeteci Nevşin Mengü dün sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımda Melih Gökçek için ağza alınmayacak ifadeler kullandı. Melih Gökçek de cevap olarak ağır şeyler söyledi.

Nevşin Mengü Melih Gökçek için ne dedi? Tartışma nasıl başladı?

melih-gokcek-nevsin-mengu-tartismasi

Nevşin Mengü sosyal medya hesabında ‘'Üç eşli' vekil Ali Yüksel'den skandal ifadeler: 'Evlenmek sadece cinsel zevk için değildir, piyasayı piçlerle mi dolduralım?'’ haberinin linkini paylaştı. Haberin altına da yorum olarak Melih Gökçek hakkındaki bir şehir efsanesini anlattı.

“Şöyle bir şehir efsanesi vardı. Melih Gökçek'in yeni Ankara Belediye Başkanı seçildiği yıllar, genelevleri kapatmak için harekete geçiyor. Bir TV kanalına da, çıkıp ahlak fuhuş muhuş anlatırken, bir hayat kadını TV'ye telefonla bağlanıp şöyle diyor: Şu kadar yıllık hayat kadınıyım, Ankara'da şu sayıda hayat kadını çalışıyor, hepimiz bir araya gelsek senin gibi o...çocuğu doğuramayız…”

Araç alacaklar dikkat edin! Yüzlerce kişiyi 'sıfır araç' vaadiyle dolandırdılar Araç alacaklar dikkat edin! Yüzlerce kişiyi 'sıfır araç' vaadiyle dolandırdılar

Melih Gökçek Nevşin Mengü’ye ne yanıt verdi?

Nevşin Mengü’nün paylaşımına Melih Gökçek ise "Nevşin bu kadının senin arkadaşın olduğu ve senin bu kadınla birlikte çalıştığın istikametinde de şehir efsanesi var... Nevşin beraber mi çalışıyordunuz?" şeklinde cevap yazdı.

Melih Gökçek ve Nevşin Mengü'nün Tartışması Hakkında Genel Bilgiler

Melih Gökçek ve Nevşin Mengü arasındaki tartışma, medya dünyasında büyük yankı uyandırmıştır. Bu tartışma, seviyesizlik ve polemiklerle dolu olmasıyla dikkat çekmiştir.

Melih Gökçek, uzun yıllar boyunca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürütmüş bir siyasetçidir. Nevşin Mengü ise tanınmış bir gazeteci ve televizyon sunucusudur. İkili arasındaki tartışma, sosyal medyada gerçekleşmiştir.

Tartışmanın ana odak noktası, karşılıklı olarak yapılan eleştiriler ve sert söylemlerdir. Tartışmanın seviyesizlik içermesi ise izleyiciler tarafından eleştirilmiştir.

Kaynak: HABER MERKEZİ