Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin eski başkanı Melih Gökçek’in Filenin Sultanları paylaşımı sosyal medyada tartışma konusu oldu. Gökçek’in paylaşımı gündem oldu ve paylaşımı silmedi. Peki Melih Gökçek, Filenin Sultanları paylaşımı ne ve neden gündem oldu?

PAYLAŞIM NE VE NEDEN GÜNDEM OLDU?

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin eski başkanı Melih Gökçek, Filenin Sultanları'nın yer aldığı bir videoyu sosyal medya hesabından "Saygı duruşu ve milli marşımızla dalga geçen bu kadınlar Türk milletini temsil edemez" notuyla paylaştı. Bu paylaşım, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, milli voleybolcuları eleştiren bir video paylaştı. Gökçek, paylaşımında "Saygı duruşu ve milli marşımızla dalga geçen bu kadınlar Türk milletini temsil edemez. Ben bunlara Türk Milli Takımı demem" ifadelerini kullandı.

Su faturasından yarı yarıya tasarruf ettirecek yöntem: Bulaşık makinesi üzerindeki o tuşa basın! Su faturasından yarı yarıya tasarruf ettirecek yöntem: Bulaşık makinesi üzerindeki o tuşa basın!

Gökçek'in bu paylaşımı, sosyal medyada geniş yankı buldu ve birçok kullanıcıdan tepki aldı. Kullanıcılar, Filenin Sultanları'nın ulusal ve uluslararası arenada Türkiye'yi başarıyla temsil ettiğini vurgulayarak, Gökçek'in ifadelerinin haksız ve incitici olduğunu belirtti.

Kaynak: HABER MERKEZİ