Terörist Fehmi Oral Meşe kimdir kaç yaşında nereli? Fehmi Oral Meşe yakalandı mı? Terörist Fehmi Oral Meşe kimdir kaç yaşında nereli? Fehmi Oral Meşe yakalandı mı?

Reis Gıda'nın sahibi olan Mehmet Reis, 1957 yılında İnebolu'da dünyaya gelmiştir. Mehmet Reis, 1981 yılında Reis Gıda'yı kurarak hayata atılıyor. Reis Gıda, ilk günden bu güne kadar Türkiye'nin önemli markaları arasında yer alıyor. Peki, Mehmet Reis kimdir nereli? Reis Gıda kimin? Mehmet Reis eşi ve çocukları kim? İşte merak edilenler...

Mehmet Reis Kimdir?

Mehmet Reis, 1957 yılında İnebolu'da doğmuştur. Eğitim hayatına Samsun Eğitim Enstitüsü'nde başladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde devam etmiştir. Yüksek öğrenimine başladığı yıl babasını kaybetmesi üzerine Unkapanı'nda gıda işi yapan bir ticarethanede muhasebe ve satış bölümünde çalışmaya başlamıştır.

Mehmet Reis kaç yaşında?

Mehmet Reis 1957 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 67 yaşındadır.

Mehmet Reis aslen nereli?

Mehmet Reis aslen İneboluludur.

Reis Gıda kimin

1981 yılında kendi işini kurma kararı alan Mehmet Reis, Reis Gıda'yı kurmuştur. Kuruluşundan bu yana Reis Gıda, kuru bakliyat, baharat, tahin-pekmez ve zeytinyağı gibi ürünlerde Türkiye'nin önde gelen markalarından biri haline gelmiştir.

Mehmet Reis eşi ve çocukları kim?

Mehmet Reis evli ve iki kız çocuk babasıdır. Kızları Nilay Reis Göktürk ve Işılay Reis Yorgun da Reis Gıda'nın yönetim kurulunda yer almaktadır. Mehmet Reis, hayatının en önemli kazanımı olarak gördüğü dört torun dedesidir.

Başarıları:

Mehmet Reis, girişimciliği ve iş hayatındaki başarılarıyla birçok ödüle layık görülmüştür. Bunlardan bazıları:

  • 2005 Yılında "Türkiye'nin En Başarılı 500 Girişimcisi" Ödülü
  • 2007 Yılında "Yılın Girişimcisi" Ödülü
  • 2010 Yılında "Altın Marka Ödülü"
  • 2015 Yılında "Türkiye'nin En Saygın 100 Şirketi" Ödülü