Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan 1996 yılında nikah masasına oturmuştu. 27 yıllık evlilikleri ise geçtiğimiz mayıs ayında sona erdi.

Kara para aklama iddiaları sosyal medyada yankı uyandırdı: Dilan Polat’tan açıklama! Kara para aklama iddiaları sosyal medyada yankı uyandırdı: Dilan Polat’tan açıklama!

'30 yıllık bir aşk hikayesinin erkek tarafıyım' diyen Aslantuğ, sessizliğini sosyal medya hesabında bozdu.

Ünlü oyuncu Aslantuğ; “Erkeklerin önemli bir kısmı can yakıyor. Bana göre kadınların da önemli bir kısmı can yakıyor. Kendi ilişkimden zinhar bağımsız söylüyorum. Çünkü ben bu fukaranın görüp, görebileceği çok zarif, çok asil, bir duyguyla bir muhatap ile 30 yıl geçirdim. Oraya saygım sonsuz. Ben oraya ihanet etmedim.”

Mehmet Aslantuğ sessizliğini bozdu Boşanmayı ben istemedim! (1)

ACI ÇEKTİM, ÜZÜLDÜM

“Sevgili Arzum, yorulduğunu biraz kendini bulmak istediğini belki incitmemek için sebeplerin çoğunu söylemese de ayrı bir eve çıkmak istediğini söylediğinde; sahiplendiğimi zannettiğim, üzerine titrediğimi zannettiğim, belki o titreme içinde bunalttığımı da görmediğim bu ilişkinin biricik kahramanını anlamak, onaylamak, saygı duymak zorundaydım. Kolay olmadı. Acı çektim, üzüldüm, aylarca kelimeler bulmaya çalıştım filan, filan, filan...”

Mehmet Aslantuğ sessizliğini bozdu Boşanmayı ben istemedim! (2)

AYRI HAYATLARDA BAŞARAMAYIZ

“Bir tek şey istedim; bunu ayrı evlerde başaramayız, ayrı hayatlarda başaramayız. Bu çok eğilip, bükülür. Göz altındayız. Hukuken de bir sona varalım. Öyle bakalım. Dediğim sadece budur.”

Mehmet Aslantuğ sessizliğini bozdu Boşanmayı ben istemedim! (5)

YARINIMA YÖNELİK BİR ŞEYİ DÜZELTMEK İÇİN YAPMIYORUM BUNU

Mehmet Aslantuğ kendisine yöneltilen sert eleştirilere ise şu şekilde cevap verdi; “'Bunu size yakıştıramadık', 'Bizi hayal kırıklığına uğrattını', 'Biz güvenimizi kaybettik' cümlelerinden hareketle bu sohbeti yapıyorum. Bu bir sorumluluk o yüzden... Yoksa meselenin öznesi olduğum için ya da yarınıma yönelik bir şeyi düzeltmek için yapmıyorum bunu. Bir yılı aşkın bir süredir ortalama bir erkeğin 'madem öyle...' deyip, iştah ve şehvetle hayata sarılacağı yerleri nezaketle yönetiyorum. Kırıp dökmeden...”