MECLİS GÜNDEMİ YOĞUN OLACAK

Bu haber 29 Eylül 2021 saat 9:05 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı birinci oturum birinci birleşim toplantısı 1 Ekim 2021 Cuma günü saat 18.00 ‘da Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında toplanacak. Oldukça yoğun geçecek olan Ekim ayı birinci meclis toplantısında Polatlı Belediye 2022 yılı bütçesi ve performans programı da görüşülecek.

2022 YILI BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLECEK

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısında gündemin ikinci maddesinde yer alan 2022 yılı performans programı ve 2022 yılı bütçesi konuları görüşülecek. Ayrıca, trafo yeri tahsisi, Karacaahmet Mahallesine ait kırsal yerleşim ve gelişim alanına ait 1/1000 ölçekli uygulama imar plananıla itiraz konusu ile parka isim verilmesi konuları Ekim ayı birinci meclisinde görüşülecek.

BESİHANE KONUSU GÖRÜŞÜLECEK

Gündeme alınması kabul edilen Hayvancılık tesislerinin yapılaşma koşullarının yeniden değerlendirilmesi konusu mecliste görüşülecek. 115 bölgesinde besihane yapılmasına izin verilmiyor. Bu karar alınmadan önce imarı alınmış ve harcı ödemiş firmaların mağduriyetinin giderilmesi için yapılabilecekler değerlendirilecek. İmar planı bulunmayan kırsal yerleşme alanları ve kırsal yerleşme alanı dışında kalan alanlardaki yapılaşma koşulları, büyükşehir belediyesine ait yol ve caddelerin tespiti ve çiftçi destekleme projeleri de mecliste görüşülecek.

OKULLARDA PANDEMİ ÖNLEMLERİ ALINMASI KONUSU

Eğitim Kültür ve Engelliler Komisyonuna havale olunan okullarda pandemi koşullarına uygun önlemlerin alınması konusu Ekim ayı meclis toplantısında görüşülecek. İş başvurusunda bulunacaklara CV hazırlama tekniklerinin anlatılması konusu, kadın istihtdam birimlerinin oluşturulması ve kentsel ekoloji çalışmaları yapılması konusu da Ekim ayı Polatlı Belediye Meclis Toplantısında görüşülecek.

ŞUAYİP DENİZ İSMİ VERİLMESİ KONUSU

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısında Polatlı Kızılay Derneği ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanlığı ile Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetiminde yer almış Polatlı’nın sevilen ve saygın isimlerinden biri olan merhum Şuayip Deniz’in isminin Polatlı’da bir bölgeye verilmesi konusu on dördüncü gündem maddesi olarak görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.