Jorge Jesus yapmış olduğu bir açıklamada ''"Bu ligin sportif anlamda saha içerisinde gerçekliği yok. Maçların sahada kazanılması gerekiyor, masada değil" diye konuşmuştu. Şampiyonluk mücadelesindeki rekabet sadece sahada değil sosyal medyada da devam ediyor. Fenerbahçeli teknik direktör Jorge Jesus'a cevap veren Mauro Icardi'nin sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşım gündem oldu. 

jorg-1

Jorge Jesus yaptığı açıklamada ''Maçların sahada kazanılması gerektiğini düşünüyorum. İlk 4 takımın play-off oynaması gerekiyordu bana göre. Tabi bu benim fikrim. Maçların sahada kazanılması gerekiyor, masada değil. Bizim Türkiye'de 2 tane devam ettiğimiz yarış var. Zaten 3 kupa var. Biz ikisinde mücadele ediyoruz. İnanıyoruz hala birinci sırayı alabileceğimize. Kupada da final oynayacağımıza ve kupayı kazanacağımıza inanıyoruz. Bu ligin sportif gerçekliği yok, bu ligde maçlar sahada kazanılmıyor. Kim kazanırsa kazansın bunu söylüyorum." açıklamasını yaptı.

ıcardi-1

CANLI İZLE - Esenler Erokspor - Anagold 24 Erzincanspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? CANLI İZLE - Esenler Erokspor - Anagold 24 Erzincanspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

30 yaşındaki yıldız futbolcu Icardi ise cevap niteliğinde bir paylaşım yaparak '' "Geçenlerde maçların sahada kazanıldığını ve oynandığını duydum. Dün televizyonda bizi izlerken bunu kanıtladık. Umarım tüm taraftarlarımız gibi eğlenmişsinizdir" ifadelerini kullandı.