Ankara'da seçimlere kısa bir süre kala adayların kim olacağı henüz belli olmadı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin katıldığı canlı yayın programında seçime ilişkin açıklamalar yaptı.

Ankara'da Mansur Yavaş'ın tekrardan aday olup olmayacağı hakkında henüz yeni bir şeyler ortaya çıkmamışken Mansur Yavaş'ın sağ kolu TV100 canlı yayınında Kübra Par'a açıklama yaptı.

Sincanlı kadınlar İkbal Gürpınar’la buluştu Sincanlı kadınlar İkbal Gürpınar’la buluştu

Volkan Memduh Gültekin canlı yayında, "Süreci takip ediyoruz, tartışmaya girmiyoruz. Bu süreçte Ankara’daki projelerimizi hızla tamamlıyoruz. Ankara’ya odaklıyız, Ankara halkına hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Volkan Memduh Gültekin kimdir?

1986 doğumlu siyaset bilimci Gültekin, gazetecilik ve internet reklamcılığı alanında faaliyet gösteriyor. Uzun yıllar Ankara'da yerel gazeteci olarak çalışan Gültekin, 2009'dan beri kendisine eşlik eden Mansur Yavaş'ın son seçimlerde basın kampanyasına öncülük etmişti. Mansur Yavaş'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte Büyükşehir'e atanan isimler kervanına Volkan Memduh Gültekin de katıldı.