Ankara Büyükşehir Belediyesi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin sosyal medya hesabından veda mesajı yayımladı.

Volkan Memduh Gültekin sosyal medya hesabından;

Çocukları mutlu eden girişim: Pamuk şeker camii gezileri Polatlı'da sevgiyle karşılandı Çocukları mutlu eden girişim: Pamuk şeker camii gezileri Polatlı'da sevgiyle karşılandı

"VEDA ZAMANI
"Ayrılık da sevdaya dâhil" demiş Attila ilhan…
Siyasi idolüm ve Başkanımız Sayın Mansur Yavaş ile yolculuğa 15 yıl önce çıktım. 2009 seçimlerinde sahada görev aldım. 2014 seçimlerinde hem sahadaydım hem de danışmanlığını yaptım.
2019 seçimlerinden önce yollarımız yine kesişti. Seçim sürecinin iletişim kampanyasını bu kez ben yönettim. Seçim sonrası da tüm iletişim süreçlerini ekibimizle birlikte bugüne dek taşıdım. 2023 genel seçimleri ve 2024 yerel seçimlerinde de aynı şekilde görevimi yerine getirdim.
Ne mutlu ki bu süreçte yapılan tüm anketlerde Sn. Başkanımız her zaman zirvede yer aldı.
Yeni dönemde, kendi aldığım kararla, Ankara Büyükşehir Belediyesi hikâyemin sonuna geldik. Mesai arkadaşlarımla birlikte nitelikli bir öykü yazdığımızı düşünüyorum. inanıyorum ki tohumunu attığımız, filizlenen ve yeşeren iletişim sistemimiz yıllarca daha da büyüyüp başarıdan başarıya koşacaktır.
Bu süreçte, kentime ve ülkeme şerefle hizmet etme fırsatı verdiği için Sayın Başkanımıza, emekleri için her biri pek kıymetli olan mesai arkadaşlarıma ve yüreklerini açarak yanımda oldukları için tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.
Yeni sayfada görüşmek dileğiyle…" paylaşımını yaptı.

Kaynak: Haber Merkezi