Mamak Belediyesi'nin 100. Yıl Cumhuriyet Millet Bahçesi, A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2024'teki kritik Çekya maçında binlerce Mamaklıyı ağırladı. Dev ekranda maç keyfi yaşayan vatandaşlar, galibiyet sonrası büyük bir coşku yaşadı.

Mamak Kırmızı-Beyaza Boyandı

ASO Model Fabrika, 16. Öğren-Dönüş programıyla dijital dönüşümde yeni adımlar atıyor ASO Model Fabrika, 16. Öğren-Dönüş programıyla dijital dönüşümde yeni adımlar atıyor

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin'in de katıldığı etkinlikte, Mamaklılar milli takımın başarısı için tek yürek oldu. Maç boyunca alanı dolduran binlerce taraftar, Türk bayrakları ve tezahüratlarla milli takımımıza destek verdi.

Mamak'ta Euro 2024 Heyecanı Dorukta Türkiye Çekya Maçı Dev Ekranda İzlendi! (1)

Zafer Coşkusu Millet Bahçesi'ni Kapladı

A Milli Takım'ın Çekya'yı 2-1 mağlup ederek son 16 turuna kalmasıyla birlikte, 100. Yıl Cumhuriyet Millet Bahçesi'nde büyük bir sevinç yaşandı. Başkan Şahin, "Muhteşem bir zafer. Bu akşam, Millet Bahçemizde tek renk, tek yürek olduk. Sahada adeta şov yapan 'Bizim Çocukları' gönülden kutluyorum. Tebrikler Milli Takım. Tebrikler Türkiye'm" sözleriyle galibiyeti kutladı.

Mamak'ta Euro 2024 Heyecanı Dorukta Türkiye Çekya Maçı Dev Ekranda İzlendi!

Mamak Belediyesi'nden Vatandaşlara Tam Destek

Mamak Belediyesi, milli maç heyecanını hep birlikte yaşamak isteyen vatandaşlar için 100. Yıl Cumhuriyet Millet Bahçesi'ne dev ekran kurarak önemli bir hizmet sundu. Etkinliğe katılanlara Türk bayrağı dağıtılması da milli coşkuyu daha da artırdı

Kaynak: BÜLTEN